Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Jak ułożą się Twoje sprawy osobiste? Sprawdź swój miłosny horoskop tygodniowy

Przepowiednia na 9–15.11.2020

Redakcja VIVA! 9 listopada 2020 07:46
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Tygodniowy horoskop miłosny na 9–15.11.2020 nie wyklucza niespodzianek. Niektóre znaki zodiaku będą cieszyć się długo oczekiwaną harmonią w związku, ale w życiu innych nie zabraknie emocji, również tych negatywnych. Gwiazdy nie przewidują jednak poważnych zmian w relacjach miłosnych.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BARAN

Osoby spod znaku Barana muszą uzbroić się w cierpliwość. Nieprzemyślane działania i pochopna ocena tego, co dzieje się w Twojej relacji miłosnej, mogą doprowadzić do poważnej kłótni, której konsekwencje nie będą dla Ciebie najlepsze. Gwiazdy podpowiadają, że na ostateczne decyzje jeszcze przyjdzie czas.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BYK

Przed Tobą dość spokojny tydzień, jeśli chodzi o wydarzenia w życiu miłosnym. Harmonia powróci do Twojego związku, dlatego nie będziesz narzekać na brak porozumienia z bliską osobą. Romantyczna atmosfera najbliższych dni może skłonić Cię do planowania przyszłości, jednak nie powinnaś się śpieszyć.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Horoskop miłosny nie przewiduje znaczących zmian w życiu tych Bliźniąt, które już są w stałych związkach, ale nie wyklucza, że samotne przedstawicielki znaku czeka kilka niespodzianek. To doskonały czas na ostateczny krok w kierunku szczęścia – los będzie Ci sprzyjał, jeśli odważnie wyznasz swoje uczucia.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: RAK

Osoby spod znaku Raka powinny pamiętać, jak istotna bywa zdolność do kompromisu. Im bardziej wykażesz się chęcią do porozumienia z drugą połówką, tym lepiej ułoży się Twoja relacja miłosna, także w tym tygodniu. Nie upieraj się przy swoim, a nie będziesz narzekać na kłopoty w związku przez dłuższy czas.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: LEW

Gwiazdy ostrzegają, że nie będzie to łatwy tydzień dla większości osób spod znaku Lwa. Nieprzewidziane kłopoty negatywnie wpłyną na Twój nastrój, co odbije się na relacji miłosnej. Nie prowokuj żadnych kłótni i nie odrzucaj porad ukochanej osoby, a już wkrótce wszystko się ułoży.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: PANNA

Osoby spod znaku Panny nie mają szans na większe zmiany w życiu osobistym, bez względu na to, czy są w związkach, czy jeszcze nie. Ze względu na chwilową stagnację w sprawach miłosnych, warto się zastanowić, czego tak naprawdę pragniesz. Być może odkryjesz dla siebie coś, o czym wcześniej nawet nie myślałaś.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: WAGA

Horoskop miłosny na najbliższe dni podpowiada, że Twój urok osobisty uchroni Cię przed kłopotami w związku. Pamiętaj jednak, aby zachować równowagę w sprawach prywatnych i zawodowych. Bliska osoba nie będzie miała nic przeciwko Twoim planom na przyszłość, jeśli szczerze powiesz, na czym Ci zależy.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: SKORPION

Gwiazdy przewidują dość spokojny czas dla większości Skorpionów. W tym tygodniu zapomnisz o kłopotach miłosnych, ponieważ praca nad związkiem nie będzie Twoim priorytetem. Pomimo wszystko, postaraj się okazać odrobinę zaangażowania, aby nie doprowadzić do niechcianej kłótni z ukochaną osobą.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: STRZELEC

Horoskop miłosny nie wyklucza, że w nadchodzącym tygodniu czeka Cię sporo zmian. Prawdopodobnie podejmiesz kilka decyzji, na które wcześniej brakowało Ci odwagi. Nie popełnisz błędu, jeśli zaufasz swojej intuicji. Także samotne Strzelce powinny zastanowić się, na czym – lub na kim – tak naprawdę im zależy.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Gwiazdy podpowiadają, że w tygodniu Twoje czyny będą znacznie ważniejsze niż słowa. Ze względu na niepewną sytuację w relacji miłosnej, zastanów się, w jaki sposób możesz udowodnić bliskiej osobie swoje zaangażowanie. Nie poddawaj się negatywnym emocjom, a wszystko się ułoży.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: WODNIK

Gwiazdy podpowiadają, że nie będziesz narzekać na wydarzenia najbliższych dni, jeśli nie pozwolisz, aby osoby trzecie wtrącały się w Twój związek. Pamiętaj, że nieprzemyślane porady miłosne mogą jedynie pogorszyć sytuację. Ukochana osoba wykaże się zrozumieniem, jeśli nie będziesz ukrywać swoich uczuć.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: RYBY

Horoskop na nadchodzący tydzień nie przewiduje większych kłopotów w życiu osobistym osób spod znaku Ryb. To doskonały czas na przemyślenia i ewentualne ustalenie planów na najbliższą przyszłość. Im bardziej skoncentrujesz się na swoich potrzebach miłosnych, tym szybciej osiągniesz zamierzony cel. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.