Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w Twoim życiu uczuciowym? Sprawdź swój tygodniowy horoskop miłosny!

Przepowiednia na 06–12.07.2020

Redakcja VIVA! 6 lipca 2020 07:06
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Tygodniowy horoskop miłosny 2020 na 06–12.07 przepowiada drobne nieporozumienia w życiu uczuciowym niektórych znaków zodiaku... Co wydarzy się w najbliższych dniach?

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BARAN

Miłosny horoskop tygodniowy podpowiada, że w nadchodzących dniach powinnaś skoncentrować się na rozwoju swojej relacji miłosnej. Im bardziej się w to zaangażujesz, tym szybciej harmonia powróci do Twojego związku. Bliska osoba doceni Twój wysiłek.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BYK

Gwiazdy przewidują, że w tym tygodniu nie unikniesz nieporozumień w relacji z drugą połówką. Pomimo napiętej atmosfery, bez trudu zażegnasz wszelkie spory, jeśli zdecydujesz się na kompromis. Pamiętaj jednak, aby nie robić niczego wbrew sobie, inaczej stracisz motywację do pracy nad związkiem.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt skoncentrują się w tym tygodniu na przyszłości. Prawdopodobnie podejmiesz kilka decyzji, które znacząco wpłyną na Twoje życie uczuciowe. Drobna sprzeczka może wskazać, nad jakim problemem w związku warto popracować – ukochana osoba nie będzie miała nic przeciwko.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: RAK

Gwiazdy ostrzegają, że nadchodzące dni mogą być nieco trudne. W Twojej relacji miłosnej mogą pojawić się nieporozumienia, wywołane bezpodstawną zazdrością. Zaufaj bliskiej osobie, a wszystko ułoży się po Twojej myśli. Samotne Raki mogą poznać kogoś wyjątkowego.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: LEW

Horoskop miłosny nie wyklucza romantycznych niespodzianek w tym tygodniu. Z tego powodu radosny nastrój Cię nie opuści, a pozytywne nastawienie zmotywuje do podjęcia decyzji, od której zależny będzie rozwój Twojej relacji miłosnej. Zaakceptuj jednak, że bliska osoba może mieć inny plan na Waszą wspólną przyszłość.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: PANNA

Gwiazdy przewidują, że osoby spod znaku Panny nie będą narzekać na wydarzenia w swoim życiu miłosnym. Wcześniejsza praca nad związkiem zacznie przynosić pozytywne efekty, a harmonia na dobre zagości w Twoim związku. Samotne przedstawicielki znaku powinny pomyśleć nad szczerym wyznaniem swoich uczuć.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: WAGA

Jak podpowiada tygodniowy horoskop miłosny, w najbliższych dniach nie będziesz mogła liczyć na spokój. Nieporozumienia i drobne sprzeczki mogą doprowadzić do poważnej kłótni, której konsekwencje mogą Cię zasmucić. Bez względu na wszystko, postaraj się panować nad negatywnymi emocjami.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: SKORPION

Przed Tobą tydzień poważnych wyzwań i odpowiedzialnych postanowień. Nadszedł czas na ostateczne decyzje, które całkowicie zmienią Twoje życie miłosne. Niektóre osoby spod znaku Skorpiona postawią na samotność, a inne, wręcz przeciwnie, zawalczą o swoje szczęście. Intuicja podpowie Ci najlepszy kierunek zmian.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: STRZELEC

Prawdopodobnie w tym tygodniu będziesz musiała popracować nad swoją relacją miłosną. Jeśli zależy Ci na obecnym związku, skoncentruj się na poprawnej komunikacji i nie obawiaj się szczerych rozmów z bliską osobą. Zarówno błędy z przeszłości, jak i plany na przyszłość, pozwolą Ci zrozumieć, czego tak naprawdę chcesz.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca mogą narzekać na brak porozumienia w relacji miłosnej. Wykaż się większym zaangażowaniem, a wszystko zacznie się układać. Pamiętaj również, że kompromis to najprostszy sposób na zdrowy związek. Samotne przedstawicielki znaku będą miały szansę na ciekawą znajomość.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: WODNIK

Horoskop miłosny nie wyklucza nieporozumień w Twoim związku. Zastanów się, czy nie oczekujesz zbyt wiele, jeśli chodzi o poświęcenie ukochanej osoby. Nie krytykuj działań drugiej połówki i uważaj na swoje słowa, a nie doprowadzisz do najgorszych dla siebie konsekwencji. Zachowaj spokój, a wszystko się ułoży.

HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY: RYBY

Osoby spod znaku Ryb nie będą narzekać na wydarzenia w swoim życiu uczuciowym. W tym tygodniu wszystko zacznie układać się po Twojej myśli, bez względu na to, czy jesteś w związku, czy nie. Romantyczna atmosfera sprzyjać będzie odważnym wyznaniom miłosnym. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.