Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Jak ułoży się Twoje życie uczuciowe? Sprawdź swój tygodniowy horoskop miłosny

Przepowiednia na 05–11.10.2020

Redakcja VIVA! 4 października 2020 17:47
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Pomimo pozornie spokojnej atmosfery nadchodzących dni, tygodniowy horoskop miłosny na 05–11.10.2020 zachęca znaki zodiaku do chwilowej rezygnacji z ostatecznych decyzji miłosnych. Gwiazdy podpowiadają, że nie jest to dobry czas na rozwój relacji.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: BARAN

O ile osoby spod znaku Barana w stałych związkach nie mogą liczyć na zmiany, o tyle samotne przedstawicielki znaku zrewolucjonizują swoje życie uczuciowe. Los będzie Ci sprzyjał i nie pozbawi Cię istotnych wskazówek, dzięki którym bez trudu odnajdziesz swoje przeznaczenie.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: BYK

Tygodniowy horoskop miłosny przepowiada, że nie będziesz narzekać na stagnację w sprawach miłosnych. Nadchodzące dni przyniosą Ci wiele romantycznych wyznań i przyjemnych niespodzianek. Niewykluczone, że zaczniesz na poważnie zastanawiać się nad przyszłością u boku ukochanej osoby.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: BLIŹNIĘTA

Prawdopodobnie będziesz musiała wykazać się odpornością na stres, ponieważ bliska osoba zacznie testować Twoją cierpliwość. Nie prowokuj jednak kłótni z tego powodu, ale zastanów się, dlaczego Twoja relacja miłosna nie układa się ostatnio tak, jakbyś tego chciała. Wnioski mogą Cię zaskoczyć.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: RAK

Horoskop miłosny na najbliższy tydzień nie wyklucza przykrych nieporozumień w Twoim związku. Nadszedł czas, abyś poniosła konsekwencje za błędy, popełnione w przeszłości. Im bardziej będziesz szczera podczas rozmowy z bliską osobą, tym większe szanse na porozumienie i odzyskanie zaufania kogoś, na kim Ci zależy.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: LEW

Przed Tobą dość spokojny, a nawet nieco nudny tydzień, jeśli chodzi o sprawy miłosne. Pomimo romantycznej atmosfery nadchodzących dni, ukochana osoba nie zaskoczy Cię niczym nowym, co może wywołać w Tobie frustrację. Jeśli zależy Ci na szybszym rozwoju związku, po prostu przejmij inicjatywę.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: PANNA

Osoby spod znaku Panny skoncentrują się na w tym tygodniu na komunikacji z przyjaciółmi. Brak zaangażowania w związek może jednak skutkować poważną kłótnią, dlatego nie ignoruj potrzeb drugiej połówki. Niektóre samotne przedstawicielki znaku będą miały szansę na szczerą rozmowę o uczuciach.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: WAGA

Pomimo niewielkich sporów i nieporozumień, nie będziesz narzekać na wydarzenia w swoim życiu miłosnym. Być może podejmiesz decyzję o rozwoju relacji, albo wręcz przeciwnie postanowisz zatrzymać się w miejscu. Bez względu na Twój wybór, zaufaj intuicji – na pewno Cię nie zawiedzie.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: SKORPION

W nadchodzącym tygodniu osoby spod znaku Skorpiona nie będą miały czasu na romantyczne wyznania i pracę na związkiem. Problemy zawodowe będą dla Ciebie priorytetem, jak i kreatywne plany na przyszłość. Ukochana osoba okaże wyrozumiałość, jeśli szczerze opowiesz jej o tym, co Cię martwi.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: STRZELEC

Niespodziewana decyzja bliskiej osoby wpłynie na Twoje samopoczucie. Gwiazdy nie ujawniają, czy poczujesz się lepiej, czy gorzej, ale ostrzegają, że nie powinnaś wymuszać żadnych zmian. Cokolwiek się wydarzy, pozostań wierna sobie i swoim zasadom. Samotne Strzelce otrzymają ciekawą wiadomość.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca powinny przygotować się na niezwykle trudny tydzień. Kłopoty miłosne Cię nie ominą, a druga połówka rozczaruje swoim postępowaniem. Gwiazdy nie wykluczają również, że nie uda Ci się zapanować nad zazdrością, ale mało przyjemna podpowiedź intuicji okaże się słuszna...

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika będą w tym tygodniu nieco zbyt wymagające. Zanim po raz kolejny skrytykujesz działania najbliższych, zastanów się, czy nie masz sobie nic do zarzucenia. Nieprzemyślane słowa mogą doprowadzić do poważnej kłótni, której konsekwencje Cię przytłoczą.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: RYBY

Horoskop miłosny na nadchodzący tydzień podpowiada, że powinnaś być zdecydowanie bardziej szczegółowa i konkretna podczas rozmów z ukochaną osobą. Nie tylko zyskasz to, na czym Ci zależy, ale także unikniesz nieprzyjemnych sytuacji, wynikających z braku porozumienia. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.