Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Jak ułoży się Twoje życie uczuciowe? Sprawdź swój horoskop miłosny na najbliższe dni

Przepowiednia na 3–9.08.2020

Redakcja VIVA! 3 sierpnia 2020 07:35
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Niespodziewane wyznania czy narastający konflikt? Jak ułoży się Twoje życie uczuciowe? Oto tygodniowy horoskop miłosny na 3 – 8 sierpnia 2020! Sprawdź swój znak zodiaku!

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BARAN

Gwiazdy zwiastują wielkie zmiany w życiu osobistym większości osób spod znaku Barana. Z tego powodu powinnaś być przygotowana na napięte chwile w swoim związku. Horoskop podpowiada, że im bardziej uda Ci się opanować negatywne emocje, tym lepiej dla Ciebie. Nieodpowiedzialne czyny i słowa mogą zranić bliską osobę.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BYK

Romantyczne spotkania i niespodziewane wyznania zmotywują Cię do kolejnego kroku w rozwoju Twojej relacji. Pamiętaj jednak, że żadne okoliczności nie zmuszą Twojej drugiej połówki do utrzymania stałego związku – w tym przypadku istotny będzie zarówno kompromis, jak i uważna analiza pragnień ukochanej osoby.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Pomimo dość spokojnej atmosfery nadchodzącego tygodnia, prawdopodobnie nie unikniesz kilku drobnych sprzeczek o przyszłość swojego związku. Nie upieraj się przy swoim i nie wymuszaj żadnych obietnic, a harmonia powróci do Twojej relacji. Samotne przedstawicielki znaku będą miały szansę na ciekawe spotkanie.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: RAK

Horoskop miłosny na najbliższy tydzień zapewnia, że w Twoim życiu prywatnym nastąpią pewne zmiany, zdecydowanie na lepsze. Użyj swojego uroku, a wszystko ułoży się tak, jakbyś tego chciała. Samotne osoby spod znaku Raka powinny zwrócić większą uwagę na kogoś, kto od dawna walczy o ich uwagę.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: LEW

Gwiazdy ostrzegają, że najbliższe dni mogą być trudne. Jeśli stracisz równowagę między życiem prywatnym i zawodowym, prawdopodobnie nie unikniesz kłótni z ukochaną osobą. Postaraj się opanować negatywne emocje i nie prowokuj żadnych kłótni. W nadchodzącym tygodniu działania będą zdecydowanie ważniejsze niż słowa.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: PANNA

W tym tygodniu Panny będą musiały popracować nad swoimi emocjami. Nawet drobna sprzeczka z bliską osobą może doprowadzić do poważnej kłótni, której konsekwencje nieprzyjemnie Cię zaskoczą. Jeśli zależy ci na rozwoju obecnej relacji, zastanów się, co możesz zmienić. Gwiazdy nie wykluczają, że podejmiesz trudną, ale słuszną decyzję.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: WAGA

Tygodniowy horoskop miłosny ostrzega, że w najbliższych dniach nie powinnaś mieszać spraw osobistych i służbowych. Im bardziej skoncentrujesz się na potrzebach bliskiej osoby i romantycznej atmosferze, tym szybciej zapomnisz o problemach w związku. Samotne Wagi nie powinny obawiać się zmian – Twoja intuicja Cię nie zawiedzie, a dokonanie właściwego wyboru będzie łatwiejsze, niż myślisz.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: SKORPION

Aby zachować harmonię w relacji miłosnej, prawdopodobnie będziesz musiała dostosować się do wymagań ukochanej osoby. Pamiętaj jednak, aby nie postępować wbrew sobie, inaczej nic dobrego z tego nie wyniknie. Szczera rozmowa i próba kompromisu złagodzi każde nieporozumienie w związku.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: STRZELEC

Gwiazdy nie przewidują większych zmian w życiu miłosnym osób spod znaku Strzelca. Skoncentruj się na powolnym, ale skutecznym rozwoju swojej relacji, a wszystko zacznie się układać po Twojej myśli. Samotne przedstawicielki znaku powinny uwierzyć w siebie – los przygotował dla nich przyjemną niespodziankę.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Gwiazdy podpowiadają, że w tym tygodniu czyny będą znacznie ważniejsze niż nieoczekiwane wyznania. Użyj więc swojej kreatywności, a bez większych kłopotów udowodnisz bliskiej osobie, jak wiele dla Ciebie znaczy. Horoskop przepowiada dość romantyczny tydzień również samotnym osobom spod znaku Koziorożca.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: WODNIK

Niektóre osoby spod znaku Wodnika zdecydują się na poważne zmiany, związane z życiem osobistym. W przypadku wątpliwości, zaufaj swojej intuicji, a nie popełnisz błędu, niezależnie od Twojego ostatecznego wyboru. Pamiętaj również, że nadmierne emocje nie doprowadzą do niczego dobrego.

HOROSKOP MIŁOSNY TYGODNIOWY: RYBY

Prawdopodobnie nie uda Ci się rozwiązać wszystkich problemów w Twoim życiu osobistym. Gwiazdy podpowiadają, że powinnaś skoncentrować na swoich pragnieniach, a odpowiedź na niektóre pytania pojawi się sama. Horoskop miłosny na najbliższy tydzień nie wyklucza przyjemnych zmian w życiu samotnych przedstawicielek znaku. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.