Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe
HOROSKOP VIVY!

Jak ułoży się Twoje życie uczuciowe? Oto Twój tygodniowy horoskop miłosny

Przepowiednia na 14–20.12.2020

Redakcja VIVA! 14 grudnia 2020 08:15
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Tygodniowy horoskop miłosny na 14–20.12.2020 przepowiada emocjonalny czas. Niektóre znaki zodiaku pomyślą o nowym, fascynującym etapie trwającego związku, a inne podejmą nieco trudniejszą decyzję o zmianach w życiu osobistym...

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: BARAN

Gwiazdy podpowiadają, że w tym tygodniu powinnaś uzbroić się w cierpliwość. Zdecydowane działania nie rozwiążą problemów w Twojej relacji miłosnej, dlatego nie wymuszaj zdarzeń, które mogłby Ci jedynie zaszkodzić. Bliska osoba zrozumie Twoje obawy, jeśli zdecydujesz się na szczerą rozmowę o uczuciach.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: BYK

Horoskop miłosny na nadchodzący tydzień przepowiada zmiany. Pomimo poczucia niepewności, nie rezygnuj z tego, co zaplanowałaś – jeśli intuicja podpowiada Ci, że powinnaś spowolnić rozwój swojego związku, zrób to. Także samotne przedstawicielki znaku powinny powstrzymać się od ostatecznych decyzji.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: BLIŹNIĘTA

Przed Tobą dość spokojne dni. Ukochana osoba zadba o Twoje samopoczucie, dlatego wszelkie zmartwienia przestaną Cię stresować. Nie zapominaj jednak, że udany związek wymaga zaangażowania obu stron i postaraj się odwdzięczyć tym samym. Gwiazdy obiecują, że romantyczna atmosfera pozytywnie wpłynie na Twoją relację.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: RAK

Jeśli chodzi o miłość, nie będzie to łatwy tydzień dla osób spod znaku Raka. Bliska osoba może rozczarować Cię swoim podejściem do rozwoju waszego związku. Gwiazdy ostrzegają, że nie unikniesz kłótni na tym tle, a jednocześnie przypominają, że jedynie kompromis pozwoli uniknąć przykrych konsekwencji.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: LEW

Przedstawicielki znaku nie będą narzekać na wydarzenia w swoim życiu osobistym, jeśli uda im się zachować równowagę wewnętrzną. Nie jest to odpowiedni czas na decyzje, które mogłyby wpłynąć na Twoją przyszłość. Samotne Lwice przekonają się, że w tym tygodniu czyny będą ważniejsze niż słowa.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: PANNA

Prawdopodobnie skorzystasz z okazji do zmian w życiu miłosnym. Jeśli zależy na obecnym związku, postaraj się nie poddawać negatywnym emocje. Jeśli uważasz, że potrzebujesz w życiu czegoś innego – działaj tak, jak podpowiada Ci intuicja. Bez względu na to, jaką decyzję podejmiesz, los będzie Ci sprzyjał.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: WAGA

Romantyczna atmosfera najbliższych dni może zmotywować Cię do pewnych postanowień, które ucieszą Twoją ukochaną osobę. Nie trać pewności siebie podczas szczerej rozmowy o przyszłości, a wszystko ułoży się dokładnie tak, jak sobie wymarzyłaś. Gwiazdy przepowiadają wspaniały czas dla zakochanych Wag.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona powinny uważać na to, co obiecują. Jeśli nie dotrzymasz danego słowa, ryzykujesz poważną sprzeczkę z drugą połówką, a konsekwencje tej kłótni mogą być dla Ciebie bolesne. Emocjonalny tydzień nie będzie sprzyjał harmonii w związkach, ani tworzeniu relacji z kimś nowym.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: STRZELEC

Gwiazdy przepowiadają dość chaotyczny czas dla większości Strzelców. Niektóre przedstawicielki znaku skupią się na rozwoju obecnej relacji miłosnej, ale inne mogą zdecydować, że potrzebują czegoś zupełnie innego. W przypadku wątpliwości pamiętaj, że intuicja Cię nie zawiedzie i wskaże właściwy kierunek zmian.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: KOZIOROŻEC

Horoskop miłosny przepowiada Koziorożcom spokojny i przyjemny tydzień. Zakochane przedstawicielki znaku poczują się bezpieczne i docenione. Singielki nie powinny rezygnować z niedawnej znajomości. Romantyczne spotkania będą najlepszym dowodem na to, że warto powalczyć o tę relację.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: WODNIK

Pomimo drobnych nieporozumień, nie rezygnuj z rozmowy z ukochaną osobą. Im szybciej zrozumiesz, czy wymagacie od waszego związku tego samego, tym pewniej poczujesz się w tej relacji miłosnej. Gwiazdy nie wykluczają drobnych sporów, a jednocześnie przypominają, że warto czasami postawić na kompromis.

TYGODNIOWY HOROSKOP MIŁOSNY: RYBY

Osoby spod znaku Ryb nie powinny wybiegać zbyt daleko w przyszłość. Horoskop miłosny ostrzega, że będziesz bliska popełnienia błędu, którego konsekwencje będą nieodwracalne. Pomimo swoich potrzeb, powstrzymaj się od jakichkolwiek decyzji, które mogłyby wpłynąć na rozwój Twojego związku. 

Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. stock.adobe

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!