ZE ŚWIATA URODY

Meghan, Kate czy Eugenia? Która kobieta w rodzinie królewskiej jest najpiękniejsza?

Brytyjscy naukowcy to... wyliczyli!

Aleksandra Charzewska 30 października 2018 18:01
Księżna Kate, księżna Meghan, Wimbledon, Kate i Meghan, Kate Middleton, Meghan Markle
Fot. East News

Urodą Meghan Markle zachwycają się nie tylko Brytyjczycy! Amerykanka niejednokrotnie uchodziła za jedną z najseksowniejszych aktorek serialowych w swoim kraju. Teraz okazało się, że żona księcia Harrego jest najpiękniejszą kobietą w królewskiej rodzinie, a odkryli to… brytyjscy naukowcy! Jak to wyliczyli?

Meghan jest najładniejszą kobietą w brytyjskiej rodzinie królewskiej

Naukowcy na postawie twarzy księżnych Meghan i Kate oraz księżniczek Eugenii i Beatrice wyliczyli, że żona Harrego jest tą najpiękniejszą. Metoda, jakiej do tego użyli pochodzi z antycznej Grecji – według złotego podziału Phi Meghan ma aż 87,4% dopasowania. 

Naukowcy badaniom poddali kształt i wielkość oczu, brwi, nosa, ust, brody, szczęki i konturu twarzy. Z większości wyliczeń wynikało, że każdy ze zbadanych elementów zbliżał się do greckiej idei doskonałości.

"Meghan ma prawie idealnie ukształtowany nos z wynikiem 98,5%. Pozycja jej oczu jest idealna, a podbródek w kształcie liter V jest o wiele bardziej klasyczny niż u Kate.” – podaje brytyjski serwis Express.

Meghan jednak nie pozostawiła Kate daleko w tyle! Żona księcia Williama ma również wysoką ocenę. Jak dowiedli naukowcy przerwa, między nosem i wargami Kate ma idealną długość, jednak odstęp, miedzy oczami jest odrobinę za duży. Księżniczki Eugenia i Beatrice wbrew panującej o ich urodzie opinii nie figurują na końcu zestawienia, ale również nie zbliżają się do wyników, jakie uzyskały księżne.  

meghan jest najpiękniejsza
meghan jest najpiękniejsza

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Joanna Przetakiewicz o tym, jak być szczęśliwą po 50.! A także trendy w modzie i urodzie na wiosnę i lato!