Księżna Kate, Kate Middleton
Fot. Tim Rooke/Shutterstock/Rex Features/East News
VIVA! Royals

Wielka Brytania. Księżna Kate ma gładkie czoło bez botoksu. Jak osiągnęła taki efekt?

Medycyna estetyczna to dla niej ostateczność!

Aleksandra Frankowska 5 lutego 2023 14:30
Księżna Kate, Kate Middleton
Fot. Tim Rooke/Shutterstock/Rex Features/East News

Uroda księżnej Kate zachwalana jest na każdym kroku. Nic dziwnego – żona przyszłego króla rzeczywiście za każdym razem wygląda zniewalająco, zarówno jeśli chodzi o jej figurę, jak i makijaż czy stylizację. Dziś przyglądamy się jej czołu, które również pod lupę bierze cały świat z uwagi na jego… gładkość! Co ciekawe, księżna Kate wcale nie wypełnia zmarszczek botoksem. Wiemy, jaki tajemniczy produkt pozwala jej na osiągnięcie takiego efektu. Jesteście ciekawi?

CZYTAJ TEŻ: Wielka Brytania. Księżna Kate i książę William na gali The Earthshot Prize 2021!

Sekret gładkiego czoła księżnej Kate ujawniony

Księżna Kate regularnie bierze udział w publicznych wystąpieniach w imieniu rodziny królewskiej. Wówczas oczy całego świata zwrócone są na nią, dlatego za każdym razem jej wygląd musi być nienaganny. Zadziwiające jest to, że z roku na rok Kate wygląda coraz lepiej… Czy znalazła zatem przepis na eliksir młodości? A może to po prostu geny?

Według Portalu US Magazine księżna Kate ma swój tajemniczy sposób na utrzymanie gładkiego czoła i nie jest to botoks! Młody wygląd żona księcia Williama zawdzięcza żelowi Biotulin. Według dziennikarzy portalu, księżna go uwielbia i potrafi on zdziałać prawdziwe cuda!

ZOBACZ TEŻ: Get The Look: księżna Kate w czarno-zielonej stylizacji! Fani podzieleni...

Biotulin – sekret młodości księżnej Kate

Tajemniczy żel Biotulin to specyfik, który aplikuje się normalnie w płynie, a nie za pomocą igieł. Nakłada się go zarówno na twarz, jak i szyję. Na efekty nie trzeba długo czekać. Już po godzinie skóra jest wyraźnie gładsza i naturalnie naciągnięta. Stosowany regularnie ma działanie redukujące zmarszczki i kurze łapki. W składzie wyróżnić można takie produkty, jak kwas hialuronowy, spilanthol oraz ekstrakt z imperaty cylindrucznej. Jak widać po Kate, działa doskonale! Biotulin jest żelem, który bez problemu kupisz także w Polsce. Jego cena zaczyna się od ok 200 PLN za 15 ml.

Co sądzicie o tajemniczym specyfiku księżnej Kate? Spróbujecie go na sobie?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.