Księżna Kate
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images
O tym się mówi!

Wielka Brytania. Ulubione triki makijażowe księżnej Kate sprawiają, że wygląda młodziej

Jej makijażystka podzieliła się kilkoma sekretami

Aleksandra Frankowska 11 sierpnia 2022 15:30
Księżna Kate
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Księżna Kate to nie tylko ikona stylu, ale również uosobienie pięknej, naturalnej urody. Żona księcia Williama zawsze zachwyca promienną cerą, a wszystko to dzięki trikom makijażowym oraz pielęgnacji, którą stosuje od lat. Obserwująca ją makijażystka zdradziła, co robi Kate, aby wyglądała młodziej.

ZOBACZ TEŻ: Wielka Brytania. Księżna Kate w zjawiskowej marynarce z Zary

Młody wygląd księżnej Kate

Chociaż przyszła królowa skończyła już 40 lat, w ogóle nie widać u niej upływu czasu. Ten wręcz się dla niej zatrzymał. Za każdym razem wygląda młodo i promiennie, zachwycając wyglądem, śnieżnobiałym uśmiechem i fryzurą, którą naśladują kobiety na całym świecie.

Księżna Kate
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Triki makijażowe księżnej Kate

Makijażystka Lynsey Hope, która od lat obserwuje księżną Kate zdradziła, w jaki sposób monarchini dba o urodę. Przede wszystkim skupiła się na okolicach oczu. Zwróciła uwagę, że Kate unika mocnych kresek robionych eyelinerem i mocno podkreśla linię brwi. Dzięki temu to właśnie okolice oczu przykuwają uwagę, a nie zmarszczki, które mogą się gdzieś pojawić.

CZYTAJ TEŻ: Wielka Brytania: księżna Kate w jeansach z sieciówki

Księżna Kate
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Makijażystka zwróciła również uwagę na kolor ust księżnej, która unika mocnych szminek. Stawia na naturalne odcienie i błyszczyki, kierując się złotą zasadą, że mniej znaczy więcej. Dzięki temu zawsze wygląda promiennie i świeżo.

Czy Wy także zauważyliście te triki w makijażu księżnej? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…