Księżna Sussex zawsze wierna swojemu stylowi

Marta Baran 13 kwietnia 2019 15:00

Stylizacje, makijaż oraz fryzury — na brytyjskim dworze królewskim każdy z tych aspektów musi być zgodny z restrykcyjną i często staromodną etykietą. Kiedy do rodziny Windsorów dołączyła Meghan Markle, jej wizerunek zaczął być oceniany nie tylko przez Brytyjczyków, ale przez cały świat, a ona szybko zyskała miano buntowniczki, która nie zawsze podporządkowuje się sztywnym zasadom Królowej Elżbiety! Meghan szybko wypracowała swój niepowtarzalny, lekko zawadiacki styl, który czerpie inspiracje zarówno z dworskiego dress code'u, jak i z bliskiego sercu Księżnej Sussex looku American Girl. Dotyczy to również fryzur.

Fryzura po królewsku?

Wymyśle upięcia, charakterystyczne dla kobiety z rodziny królewskiej, które często są zbyt strojne na co dzień, Meghan zamieniła na włosy ułożone w prosty i nieskomplikowany sposób. Długi kucyk, delikatne fale, a nawet zwykła baseballówka  — to Meghan w wersji casual. Na wielkich wyjściach również jest wierna swoim przekonaniom oraz własnemu wyczuciu stylu i z ogromna gracją włącza do swoich stylizacji włosów wymyślne, królewskie dodatki. Oto przegląd najciekawszych fryzur księżnej, na które decydowała się od momentu dołączenia do Brytyjskiej rodziny królewskiej!  

1/7
Copyright @EAST NEWS
1/7

Meghan Markle — 2018 rok

Kok to fryzura, w której Meghan występuje bardzo często. Kwiaty dodatkowo dodają uroku i dziewczęcego wdzięku.

2/7
Copyright @EAST NEWS
2/7

Meghan Markle — 2018 rok

 Ta fryzura jest prosta w wykonaniu, ale jaka efektowna! Lekko podkręcone włosy częściowo spięte z tylu głowy to typowa niewymuszona elegancja.

3/7
Copyright @EAST NEWS
3/7

Meghan Markle - 2018 rok

Toczek to nieodzowny element, aby dodać stylu i elegancji podczas ważnych wyjść w rodzinie królewskiej.

4/7
Copyright @EAST NEWS
4/7

Meghan Markle — 2018 rok

Pofalowane, rozpuszczone włosy — tak najczęściej pokazuje się księżna Sussex.

5/7
Copyright @EAST NEWS
5/7

Meghan Markle — 2018 rok

Prosta fryzura, która od kilku sezonów jest w modzie. Niski kucyk związany włosami! To uczesanie sprawdzi się podczas ważnych wyjść, ale także na co dzień.

6/7
Copyright @EAST NEWS
6/7

Meghan Markle — 2019 rok

Niski koczek to upięcie, które świetnie wygląda u księżnej. Na taka fryzurę zdecydowała się nawet podczas książęcego ślubu!

7/7
Copyright @EAST NEWS
7/7

Meghan Markle — luty 2019 rok

Przyłapana na lotnisku, w czapce baseballówce. Kto by się spodziewał u księżnej takiego looku? I co najważniejsze, co na to królowa?!

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.