Księżna Sussex zawsze wierna swojemu stylowi

Marta Baran 13 kwietnia 2019 15:00

Stylizacje, makijaż oraz fryzury — na brytyjskim dworze królewskim każdy z tych aspektów musi być zgodny z restrykcyjną i często staromodną etykietą. Kiedy do rodziny Windsorów dołączyła Meghan Markle, jej wizerunek zaczął być oceniany nie tylko przez Brytyjczyków, ale przez cały świat, a ona szybko zyskała miano buntowniczki, która nie zawsze podporządkowuje się sztywnym zasadom Królowej Elżbiety! Meghan szybko wypracowała swój niepowtarzalny, lekko zawadiacki styl, który czerpie inspiracje zarówno z dworskiego dress code'u, jak i z bliskiego sercu Księżnej Sussex looku American Girl. Dotyczy to również fryzur.

Fryzura po królewsku?

Wymyśle upięcia, charakterystyczne dla kobiety z rodziny królewskiej, które często są zbyt strojne na co dzień, Meghan zamieniła na włosy ułożone w prosty i nieskomplikowany sposób. Długi kucyk, delikatne fale, a nawet zwykła baseballówka  — to Meghan w wersji casual. Na wielkich wyjściach również jest wierna swoim przekonaniom oraz własnemu wyczuciu stylu i z ogromna gracją włącza do swoich stylizacji włosów wymyślne, królewskie dodatki. Oto przegląd najciekawszych fryzur księżnej, na które decydowała się od momentu dołączenia do Brytyjskiej rodziny królewskiej!  

1/7
Copyright @EAST NEWS
1/7

Meghan Markle — 2018 rok

Kok to fryzura, w której Meghan występuje bardzo często. Kwiaty dodatkowo dodają uroku i dziewczęcego wdzięku.

2/7
Copyright @EAST NEWS
2/7

Meghan Markle — 2018 rok

 Ta fryzura jest prosta w wykonaniu, ale jaka efektowna! Lekko podkręcone włosy częściowo spięte z tylu głowy to typowa niewymuszona elegancja.

3/7
Copyright @EAST NEWS
3/7

Meghan Markle - 2018 rok

Toczek to nieodzowny element, aby dodać stylu i elegancji podczas ważnych wyjść w rodzinie królewskiej.

4/7
Copyright @EAST NEWS
4/7

Meghan Markle — 2018 rok

Pofalowane, rozpuszczone włosy — tak najczęściej pokazuje się księżna Sussex.

5/7
Copyright @EAST NEWS
5/7

Meghan Markle — 2018 rok

Prosta fryzura, która od kilku sezonów jest w modzie. Niski kucyk związany włosami! To uczesanie sprawdzi się podczas ważnych wyjść, ale także na co dzień.

6/7
Copyright @EAST NEWS
6/7

Meghan Markle — 2019 rok

Niski koczek to upięcie, które świetnie wygląda u księżnej. Na taka fryzurę zdecydowała się nawet podczas książęcego ślubu!

7/7
Copyright @EAST NEWS
7/7

Meghan Markle — luty 2019 rok

Przyłapana na lotnisku, w czapce baseballówce. Kto by się spodziewał u księżnej takiego looku? I co najważniejsze, co na to królowa?!

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.