Meghan Markle, księżna Meghan, Jamnik z Meghan
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA URODY

Oto triki makijażowe, z których korzysta Meghan Markle

Dzięki nim możesz wyglądać jak księżna!

Marta Baran 29 marca 2019 18:58
Meghan Markle, księżna Meghan, Jamnik z Meghan
Fot. Getty Images

Nie jest tajemnicą, że kobiety w brytyjskiej rodzinie królewskiej nie eksperymentują zbytnio z makijażem i muszą przestrzegać tradycji, która obowiązuje z pokolenia na pokolenie. Meghan Markle, aby podkreślić swoją urodę, wykorzystuje sprawdzone sztuczki. Kobiety na całym świecie biorą z niej przykład i nic w tym dziwnego – księżna zawsze ma niesamowity look!

Meghan Markle i jej makijaż oczu

Księżna zdecydowanie lubi podkreślać swoje oczy. Zauważyliśmy, że od niedawnej wizyty w Maroko Meghan coraz częściej sięga po czarną kredkę do oczu. Jednak nie w celu zrobienia klasycznego kociego oka, ale po to, aby pomalować nią górną i dolną linię wodną oka – tak jak robią to kobiety w Afryce Północnej. Żeby makijaż nie wydawał się zbyt ciemny, księżna muska także powiekę odrobiną niebieskiego cienia do powiek. Tego samego, którego używała księżna Diana.

Fot. INSTAGRAM @hrhofsussex

Sposób na idealne podkreślenie ust

Jeśli chcesz uzyskać efekt pełnych, podkreślonych ust bez efektu przerysowania, koniecznie skorzystaj z tego triku, który stosuje Meghan, czyli umiejętnego powiększenia ust za pomocą konturówki. Cały sekret tkwi w dobraniu odcienia jak najbardziej zbliżonego do naturalnego koloru ust, ewentualnie minimalnie jaśniejszego, i narysowanie kreski tuż nad górną i dolną linią warg, ale tylko na ich środku! Potem wystarczy musnąć usta szminką (ukochany odcień Meghan to Very Victoria od Charlotte Tilbury) lub jasnym błyszczykiem. W ten sposób usta będą optycznie wydadzą się większe, ale w bardzo naturalny, dziewczęcy sposób.

Fot. INSTAGRAM @hrhofsussex

Gdy księżna pokazuje się publicznie, jej twarz wygląda zawsze promiennie, a wykończenie makijażu nie wydaje się zbyt ciężkie. To najlepszy dowód na to, że nie warto nie przesadzać z nakładaniem zbyt dużej ilości produktów. 

Fot. INSTAGRAM @hrhmeghanmarkle

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.