uroda, tusz do rzęs, mascara
Fot. Adobe Stock
ZE ŚWIATA URODY

Oto sekret idealnego makijażu, który wykonasz w zaledwie… 3 minuty!

Pokochają go wszystkie aktywne kobiety!

Marta Baran 22 maja 2019 07:00
uroda, tusz do rzęs, mascara
Fot. Adobe Stock

Mogłoby się wydawać, że wykonanie idealnego makijażu trwa długo, jednak nic bardziej mylnego! Oto kilka prostych kroków, które sprawią, że cera będzie wyglądała promiennie! Nawet jeśli właśnie zaspałaś, a masz spotkanie biznesowe za pół godziny! Ten makijaż zajmie co dosłownie trzy minuty!

Królewska makijażystka

Makijażystka Hannah Martin, mistrzyni w swoim fachu, prowadzi kanał na YouTube, gdzie  dzieli się ze swoimi widzami tajnikami perfekcyjnego make-upu. Wizażystka była również odpowiedzialna za makijaż ślubny księżniczki Eugenii, wnuczki królowej Elzbiety II! Ostatnio podzieliła się sprawdzonym sposobem na ekspresowy makijaż, który będzie wyglądał zjawiskowo. Pozwoli to osiągnąć wymarzony look, a przy okazji zaoszczędzić sporo czasu.

Perfekcyjny makijaż w kilka minut

Hannah podkreśla, że wcale nie potrzebujemy ponad 20 minut, aby zrobić perfekcyjny makijaż. Wystarczy dobrze się przygotować i wiedzieć, jak korzystać z kosmetyków, aby szybko uzyskać pożądany efekt. Warto przede wszystkim skupić się na korektorze pod oczy i zawsze pamiętać o nawilżającej bazie pod makijaż. Ciężkie bazy są bardziej wymagającym kosmetykiem i nie sprawdzą się, jeśli chcesz zaoszczędzić czas. Kolejnym elementem, o którym należy pamiętać jest spojrzenie - odpowiednio podkreślone potrafi zastąpić pracochłonny makijaż. W tym celu użyj po prostu ulubionej, sprawdzone maskary, która nigdy Cię nie zawodzi oraz tuszu do brwi. Na zakończenie dodaj na twarz nieco koloru. Pomoże Ci błyszczyk lub pomadka do ust o delikatnym odcieniu i odrobina różu na policzkach. Taki makijaż na pewno docenią zapracowane mamy, które jak nikt inny wiedzą, jak ważne jest umiejętne rozplanowanie czasu. Umiejętnie wykonywany 3-minutowy makijaż będzie ich sprzymierzeńcem! 

Jak podkreśla Hannah, w jej kosmetyczce znajduje się "mocna piątka", czyli pięć kosmetyków, na których zawsze może polegać podczas wykonywania ekspresowego makijażu: maskarę, róż, bronzer, kosmetyk do brwi oraz podkład Extraordinary Radiant Buildable Liquid od marki Ciaté London, której jest ambasadorką.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ciaté London (@ciatelondon)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!