księżna Kate
Fot. East News
O tym się mówi

Księżna Kate ma problemy ze zdrowiem?

Podsłuchano jej rozmowę na ten temat...

Marta Cieplak 26 września 2022 20:15
księżna Kate
Fot. East News

Śmierć bliskiej osoby zawsze jest ogromnym stresem. A w niektórych przypadkach może prowadzić do depresji i problemów ze zdrowiem. Księżna Kate była blisko związana z królową Elżbietą, dlatego czas żałoby jest dla niej wyjątkowo trudny. Warto choćby przypomnieć fakt, że razem z księciem Williamem i całą rodziną podjęli decyzję o wyprowadzce z pałacu Kensington do Windsoru, by zamieszkać bliżej monarchini. A teraz będą mieszkać tam sami. To wszystko bez wątpienia odbija się na zdrowiu księżnej Kate. O czym zresztą sama niedawno powiedziała...

ZOBACZ TAKŻE: Wielka Brytania. Dlaczego kobiety nosiły rękawiczki na pogrzebie królowej Elżbiety II

Księżna Kate ma kłopoty ze zdrowiem?

Księżna Kate i książę William spotkali się ostatnio z żołnierzami z wojskowego ośrodka szkoleniowego w Pirbright w Surrey. I właśnie tam „podsłuchano” rozmowę przyszłej królowej o tym, że cierpi z powodu braku snu. Informatorzy Hello Magazine donoszą, że chodzi prawdopodobnie o bezsenność spowodowaną stresem, jaki ostatnio przeżywa księżna. Żałoba, pogrzeb królowej Elżbiety, opieka nad dziećmi zrozpaczonymi śmiercią ukochanej prababci, a do tego przeprowadzka do nowego domu. To wszystko bez wątpienia odbija się na jej zdrowiu. Na ostatnich zdjęciach księżnej widać nawet, że wygląda gorzej niż zwykle - jej cera jest poszarzała i zmęczona. Po promiennej skórze Kate Middleton nie ma śladu.

księżna Kate pogrzeb
Fot. East News

ZOBACZ TAKŻE: Wielka Brytania. Dlaczego księżna Kate przestała malować paznokcie?

Jak księżna Kate radzi sobie z problemami ze snem?

Chwilowo wygląda na to, że stres związany z ostatnimi wydarzeniami wziął górę i księżna Kate ma poważnej problemy ze snem. Mamy jednak nadzieję, że szybko je pokona dzięki sprawdzonym sposobom, które stosowała do tej pory. Przede wszystkim ostatni posiłek jadła o 18.00, by trawienie nie przeszkadzało jej w odpoczynku. Po drugie kładła się do łóżka już o 22.30, dzięki czemu miała szansę właściwie zregenerować organizm. Ostatnią, trzecią zasadą mającą na celu lepszy sen, była aktywność fizyczna w ciągu dnia. Księżna Kate starała się uprawiać sporty, co doskonale dotlenia organizm i sprzyja późniejszemu wypoczynkowi.

Mamy nadzieję, że to wystarczy, by księżna Kate jak najszybciej wróciła do formy! 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?