księżna Kate brwi
Fot. East News
VIVA! Royals

Wielka Brytania. Czy księżna Kate laminuje brwi?

Eksperci nie mają wątpliwości

Marta Cieplak 10 września 2022 17:30
księżna Kate brwi
Fot. East News

Księżna Kate słynie z perfekcyjnego wyglądu. Jej stylizacje są zawsze doskonale przemyślane, a makijaż i fryzura dopracowane w najmniejszym szczególe. I choć żona księcia Williama od lat maluje się i czesze niemal tak samo, to jednak w jej wyglądzie można zauważyć drobne zmiany, które jeszcze poprawiają jej wizerunek. Eksperci od rodziny królewskiej zauważyli ostatnio, że księżna Kate delikatnie zmieniła wygląd brwi. Czy to zasługa modnego ostatnio laminowania? 

ZOBACZ TAKŻE: Wielka Brytania. Czy księżna Kate przedłużyła włosy?

Księżna Kate laminuje brwi?

Księżna Kate zawsze miała piękne, gęste brwi, ale od czasu premiery Bonda w jej wyglądzie zaszła pewna zmiana. Jej brwi wydają się jeszcze bardziej perfekcyjne i... szersze. A to możliwe jest jedynie poprzez ich właściwe wymodelowanie metodą laminowania.

Na czym polega laminowanie brwi i po czym je rozpoznać? Zabieg zaczyna się od oczyszczenia brwi i nałożenia na nie aktywatora z kwasem tioglikolowym. Jego zadaniem jest otworzenie łusek włosa. W kolejnym kroku włoski pokrywa się keratyną, która silnie je odżywia, pogrubia, odbudowuje i nadaje niesamowity blask. Na koniec nakłada się na brwi substancje odżywcze takie jak olejek jojoba i olejek macadamia. Efekt to pełniejsze brwi o ładniejszym kształcie. Włoski zostają bowiem zaczesane ku górze, dzięki czemu łuk brwiowy wydaje się pełniejszy. A takie brwi wyglądają perfekcyjnie przez kilka tygodni i nie ma  potrzeby ich codziennie stylizować.

księżna Kate laminacja
Fot. East News

U księżnej Kate ten efekt można było dokładnie zobaczyć na premierze filmu o Bondzie (zdjęcie powyżej). Tygodnik Hello spytał o opinię eksperta od brwi, amie Longa. Oto, co powiedział:

Księżna Cambridge ma teraz znacznie bardziej ukształtowane i zadbane brwi. Ich kształt zmienił się nieznacznie i są bardziej płaskie. Wygląda na to, że mogła skorzystać z zabiegu laminowania, przyznał.

Naszym zdaniem księżna Kate wygląda doskonale z „nowymi” brwiami. I to tylko dowód na to, że moda na laminowanie na pewno szybko nie przeminie! 

laminowanie brwi ksieżna Kate
Fot. East News

Księżna Kate
Fot. Samir Hussein/WireImage

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…