Uczesz się jak księżna!

Aleksandra Charzewska 25 grudnia 2018 11:46

Księżne Kate i Meghan to niekwestionowane mistrzynie eleganckich upięć. Wśród ich repertuaru znajdziemy takie, które idealnie komponują się z nakryciami głowy, kobiecymi sukienkami, a także garniturami. Żony Williama i Harrego do dyspozycji mają znakomitych nadwornych stylistów, jednak mimo to zazwyczaj wybierają te szybkie i łatwe w wykonaniu fryzury, które z pewnością bez problemu odtworzysz w domu. Na jakie upięcie zdecydować się w te święta? Zainspiruj się Kate i Meghan!  

1/5
fryzury kate i meghan
Copyright @Getty Images
1/5

Księżna Kate doskonale wie, jak zwykłemu kucykowi nadać elegancji. U nasady końskiego ogona zawiązała czarną kokardę, która całkowicie odmieniła charakter tej prostej fryzury. Możesz posłużyć się wstążką z pasmanterii lub gotową gumką z doczepioną kokardą dostępną np. w H&M.

2/5
fryzury kate i meghan
Copyright @Rex Features/East News
2/5

Meghan to niekwestionowana królowa luźnego koka. To właśnie ona w tym roku przywróciła tę prostą, ale jakże dziewczęcą fryzurę do łask. Nisko zebrany koczek z wypuszczonymi pasmami przy twarzy w stylu żony księcia Harrego idealnie dopełni każdą świąteczną stylizację.

3/5
fryzury kate i meghan
Copyright @East News
3/5

Księżna Kate ma wiele szykownych sposobów na koński ogon. Zebrany na dole kucyk będzie wyglądał doskonale w towarzystwie ozdobnej opaski czy spinek. Pamiętaj tylko, aby opleść gumkę osobnym pasemkiem i podpiąć je wsuwką. Widoczna gumka zepsuje cały efekt.

4/5
fryzury kate i meghan
Copyright @Getty Images
4/5

Księżna Meghan rzadko eksperymentuje z fryzurami. Zazwyczaj wybiera kok, ale gdy chce się zdecydować na coś innego, wybiera delikatne podpięcie tylnej partii włosów w stylu Brigitte Bardot. Wystarczy, że delikatnie natapirujesz uprzednio pofalowane włosy z tyłu głowy, a potem zbierzesz je gumką.

5/5
fryzury kate i meghan
Copyright @East News
5/5

Okazuje się, że Kate to specjalistka od prostych, szybkich w wykonaniu upięć. Zebrane z przodu pasemka, delikatnie zrolowane i spięte spinką z tyłu to fryzura, która doskonale uzupełni każdą elegancką świąteczną stylizację, a przy okazji jest bardzo wygodna.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.