Zaproszenie otrzymali za to Beckhamowie...

Gabriela Czernecka 13 kwietnia 2018 12:05

Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle już 19 maja 2018 roku. Emocje związane z tym wydarzeniem narastają z każdym kolejnym dniem. Niedawno do publicznej wiadomości podano, kto będzie druhnaą Meghan Markle. Teraz okazuje się, że zaproszenia dla gości już zostały rozesłane, ale nie trafiły one do rodziny panny młodej… Dlaczego?

Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle: zaproszenia i lista gości

Lista gości na ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle została już zamknięta. Wśród zaproszonych gości jak podaje Daily Mail znaleźli się m.in. Victoria i David Beckhamowie, członkowie wielu organizacji charytatywnych i oczywiście najbliższa rodzina księcia Harry’ego. Niestety, według najnowszych informacji, zaproszenia na ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle nie dotarły do wielu osób.

Para młoda zdecydowała, że na ich ślubie nie pojawią się m.in. przedstawiciele świata polityki. Na uroczystości ich zaślubin zabraknie więc przyjaciół księcia Harry'ego Baracka i Michelle Obamów. Nie będzie także prezydenta USA, Donalda Trumpa oraz premier Theresy May. Teraz okazuje się, że zaproszenia nie otrzymała także... rodziny panny młodej. 

Rodzina Meghan Markle: siostra przyrodnia

Siostra przyrodnia Meghan Markle opublikowała w sieci wzruszający wpis, z którego jasno wynika, że przyszła żona księcia Harry’ego nie zaprosiła swoich najbliższych na ślub. Dlaczego? „Rodzina Markle nie może się doczekać, aż dostanie zaproszenia. Nie dostaliśmy jeszcze żadnego. Czekamy. Mam nadzieję, że Londyn jest przystosowany do ludzi na wózku”, napisała starsza siostra Meghan Markle, Samantha Grant. Kobieta od lat choruje na stwardnienie rozsiane.  

Siostra Markle już kilka miesięcy temu dała się poznać szerszej publiczności. Wówczas na swoim Twitterze postanowiła odnieść się do słów księcia Harry'ego, który świąteczny obiad Meghan w towarzystwie rodziny królewskiej  skomentował słowami: „To dla niej rodzina, której, jak sądzę, nigdy nie miała”. To oburzyło przyrodnią siostrę Markle, która odniosła się do tych doniesień.

„W rzeczywistości [Meghan] ma dużą rodzinę, która zawsze ją wspierała. Nasz dom był bardzo zwyczajny, a gdy tata i Doria się rozwiedli, postaraliśmy się, żeby [Meghan] miała dwa domy. Nikt nie został odseparowany, ona po prostu była zbyt zajęta. Przeczytajcie moją książkę z faktami i zdjęciami na ten temat” - napisała Samantha Grant na Twitterze. Teraz o kobiecie znów jest głośno w mediach na całym świecie.

Wygląda na to, że Meghan Markle faktycznie nie zaprosiła najbliższych na swój ślub. Niedawno głos w tej sprawie zabrał bratanek Meghan Markle, który przyznał, że również nie otrzymał zaproszenia, ale nie ma do Meghan pretensji, gdyż rozumie, że liczba gości jest ograniczona. Przyrodnia siostra Meghan Markle jest jednak innego zdania. „Rodzina powinna być zaproszona ze względu na szacunek. Tym bardziej, że zaproszono 2000 obcych osób”. Jak na razie ani rodzina królewska ani sama zainteresowana nie odniosła się do tych informacji.  

1/5
Ile będzie kosztował ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle
Copyright @East News
1/5

Lista gości na ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle została już zamknięta. Wśród zaproszonych gości, jak podaje Daily Mail, znaleźli się m.in. Victoria i David Beckhamowie, członkowie wielu organizacji charytatywnych i oczywiście najbliższa rodzina księcia Harry’ego.

2/5
druhna Meghan Markle: Jessica Mulroney
Copyright @Instagram @jessicamulroney
2/5

Na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle pojawi się także Jessica Mulroney, która według najnowszych doniesień ma być druhną panny młodej. Już mówi się, że przyćmi swoją urodą Markle. Czy aby na pewno? Dowiemy się 19 maja!

3/5
Meghan Markle
Copyright @East News
3/5

Wśród zaproszonych gości nie znajdą się jednak Barack i Michelle Obamowie, którzy prywatnie bardzo przyjaźnią się z księciem Harry'm. Jak się okazuje nie tylko oni nie znaleźli się na liście gości na ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle.

4/5
Meghan Markle w kapeluszu
Copyright @Getty Images
4/5

Zaproszenia na ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle nie otrzymała najbliższa rodzina panny młodej. Przyrodnia siostra Meghan Markle twierdzi, że zaproszenia nie otrzymała. Jak na razie do tych doniesień nie odniosła się ani rodzina królewska ani sama zainteresowana.

5/5
Książę Harry i Meghan Markle
Copyright @Alex Lubomirski/East News
5/5

Czy para faktycznie zamierza nie zapraszać bliskich Meghan?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.