Była druhną na jej ślubie!

Gabriela Czernecka 21 stycznia 2020 09:45

Odegrała kluczową rolę w przygotowaniach do królewskiego ślubu. Była jedną z druhen Meghan Markle, a trójka jej dzieci towarzyszyła jej tego wyjątkowego dnia. Mówiono wprost, że Jessica Mulroney przyćmi pannę młodą, a internauci szybko zaczęli porównywać ją do Pippy Middleton. Dziś znów jest na ustach Brytyjczyków. Nazywa się ją prawą ręką Meghan. Kim jest Jessica Mulroney?

Przyjaciółka Meghan Markle - Jessica Mulroney

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle choć był mniej wystawną uroczystością niż ślub księcia Williama i Kate Middleton, to z pewnością przebił ten z 2011 roku pod względem medialnym. Do prasy co rusz trafiały kolejne szczegóły uroczystości - od sukni ślubnej po wybór florystki po kucharza i cukiernika. Gdy brytyjskie media podały, że Meghan Markle wybrała już druhnę, oczy całego świata zwróciły się ku wieloletniej przyjaciółce Markle, Jessice Mulroney. Już wtedy mówiło się, że to właśnie ona wraz ze swoim mężem, Benem, organizowali sekretne randki aktorki z księciem. Kim jest Jessica Mulroney?

Jessica Mulroney jest stylistką, ubiera między innymi żonę obecnego premiera Justina Therouxa, Sophie. Druhna Meghan Markle pochodzi z bardzo bogatej rodziny, której majątek wyceniany jest na 50 mln funtów (!). Od 2008 roku jest żoną Bena Mulroneya, syna byłego premiera Kanady. Para wspólnie wychowuje trójkę dzieci: chłopców bliźniaków - ośmioletnich Johna Benedicta Dimitri oraz Briana Geralda Alexandra, a także pięcioletnią córeczkę Isabel Veronicę.

Meghan Markle i Jessica Mulroney

Meghan Markle i Jessica Mulroney poznały się podczas kręcenia Suits. To właśnie Jessica odpowiadała za stylizacje Meghan Markle na planie serialu. Kobiety szybko złapały wspólny język. Podobno pomagała przyszłej księżnej w wyborze sukni ślubnych. Jessica Mulroney pomagała także przyszłej żonie księcia Harry'ego w wyborze stylizacji na kilka kolejnych miesięcy, podczas których Meghan wraz z Harry'm pojawiali się publicznie. Okazuje się, że Jessica jest dla Meghan wzorem, zwłaszcza jeśli chodzi o dobór stylizacji: „Jessica jest dla Meghan nie tylko najbliższą przyjaciółką, ale i wyrocznią stylu, służącą jej za nieustanną inspirację. Byłoby więc ironią losu, gdyby okazało się, że to ona skradnie na ślubie całe show pannie młodej”, zdradza źródło brytyjskiego The Sun.

Nic dziwnego, że brytyjskie media spekulowały, iż druhna Meghan Markle może przyćmić ją na jej własnym weselu. Tak było choćby w przypadku ślubu księżnej Kate i księcia Williama. Wówczas media zamiast skupić się na sukni ślubnej Kate Middleton, komentowały kreację... druhny, Pippy Middleton, druhny. Odziana w obcisłą suknię, która podkreślała jej kształty odwróciła uwagę od panny młodej. Tym razem jednak to panna młoda była w centrum uwagi. 

Teraz Jessica Mulroney znów powróciła na pierwsze strony gazet. To ona, jak podają media, miała zostać w Kanadzie z Archiem, gdy Meghan i Harry postanowili ogłosić, że wycofują się z królewskich obowiązków. Jessica na swoim Instagramie zamieściła wówczas wymowny komentarz: „Silna kobieta patrzy wyzwaniu prosto w oczy i mruga do niego”, napisała. Trudno nie było odebrać tego jako odniesienia do decyzji książęcej pary. 

Jessica Mulroney  a kanadyjska monarchia

Jessica Mulroney ma ciekawe powiązania rodzinno-polityczne. Jej mężem jest Ben Mulroney, najstarszy syn byłego premiera Kanady, konserwatywnego Briana Mulroneya. To on odsunął od władzy Pierre'a Trudeau, ojca obecnego szefa rządu, czyli swojego największego przeciwnika politycznego. Obie rodziny prywatnie bardzo się przyjaźnią. Ben Mulroney i Justin Trudeau chodzili razem do szkoły. Ben był nawet na ślubie obecnego premiera. 

Media piszą, że Jessica Mulroney doradziła żonie Justina Trudeau, co założyć, jeśli Justin wygra wybory. Gdy tak się stało Sophie Trudeau zadzwoniła do niej po poradę w tej sprawie. Na inaugurację wybrały płaszcz firmy Sentaler, który później rozsławiła Meghan. I tak Jessica została stylistką żony premiera Kanady. Jeden z dziennikarzy nazwał te dwie rodziny kanadyjską monarchią. Zobaczcie w naszej galerii wspólne prywatne zdjęcia Meghan i jej przyjaciółki!  

1/8
Jessica Mulroney, druhna Meghan Markle
Copyright @Instagram @jessicamulroney
1/8

Jessica Mulroney była druhną na ślubie księcia Harry'ego z Meghan Markle.

2/8
druhna Meghan Markle: Jessica Mulroney
Copyright @Instagram @jessicamulroney
2/8

Jessica Mulroney to znana stylistka. To ona ubierała w serialu Suits Meghan Markle. Odpowiada także za stylizacje obecnej żony premiera Justina Therouxa, Sophie. Pomogła przyszłej księżnej w wyborze sukni ślubnych oraz stylizacji na kilka najbliższych miesięcy, podczas których pojawiała się u boku Harry'ego.

3/8
Jessica Mulroney, druhna Meghan Markle
Copyright @Instagram @jessicamulroney
3/8

Jessica Mulroney i Meghan Markle poznały się podczas kręcenia Suits. To właśnie Jessica odpowiadała za stylizacje Meghan Markle na planie serialu. Kobiety szybko złapały dobry kontakt.

4/8
druhna Meghan Markle: Jessica Mulroney
Copyright @Instagram @jessicamulroney
4/8

„Jessica jest dla Meghan nie tylko najbliższą przyjaciółką, ale i wyrocznią stylu, służącą jej za nieustanną inspirację. Byłoby więc ironią losu, gdyby okazało się, że to ona skradnie na ślubie całe show pannie młodej”, pisał brytyjski The Sun.

5/8
Jessica Mulroney, druhna Meghan Markle
Copyright @Instagram @jessicamulroney
5/8

Nic dziwnego, że brytyjskie media spekulowały, iż druhna Meghan Markle może przyćmić ją na jej własnym weselu. Tak było choćby w przypadku ślubu księżnej Kate i księcia Williama. Na szczęście tym razem tak się nie stało, a Jessica stanęła na wysokości zadania!

6/8
druhna Meghan Markle: Jessica Mulroney
Copyright @Instagram @jessicamulroney
6/8

Druhna Meghan Markle pochodzi z bardzo bogatej rodziny, której majątek wyceniany jest na 50 mln funtów (!). Od 2008 roku Jessica Mulroney jest żoną Bena Mulroneya, syna byłego premiera Kanady. Para wspólnie wychowuje trójkę dzieci: chłopców bliźniaków - ośmioletnich Johna Benedicta Dimitri oraz Briana Geralda Alexandra, a także pięcioletnią córeczkę Isabel Veronicę.

7/8
Jessica Mulroney, druhna Meghan Markle
Copyright @Instagram @jessicamulroney
7/8

Druhną Meghan Markle będzie Jessica Mulroney, wieloletnia przyjaciółka aktorki. Mówi się, że to właśnie ona wraz ze swoim mężem, Benem, organizowali sekretne randki aktorki z księciem. 

8/8
Jessica Mulroney, druhna Meghan Markle
Copyright @Instagram @jessicamulroney
8/8

Panie chętnie spędzają ze sobą każdą chwilę, jak tylko pozwala im na to czas. To Jessica zajmowała się niedawno Archiem, gdy Meghan i Harry ogłaszali, że rezygnują z królewskich obowiązków.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.