KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Tak wygląda druhna Meghan Markle. Przyćmi pannę młodą?

Poznajcie Jessicę Mulroney. Już nazywają ją drugą Pippą Middleton!

Gabriela Czernecka 4 kwietnia 2018 15:45

Kto będzie druhną Meghan Markle? Już mówi się, że Jessica Mulroney przyćmi pannę młodą. Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle już za kilka tygodni. Przygotowania trwają pełną parą, ale tym razem uwaga mediów skupia się na druhnie panny młodej. Mówi się, że przyćmi Markle, a internauci już porównują ją do Pippy Middleton. Kim jest druhna Meghan Markle, Jessica Mulroney?

Oto druhna Meghan Markle. Przyćmi pannę młodą?

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle zbliża się wielkimi krokami. Choć uroczystość będzie mniej wystawna niż ślub księcia Williama i Kate Middleton, to z pewnością ślub Harry'ego przebija ten z 2011 roku pod względem medialnym. Do prasy co rusz trafiają kolejne szczegóły uroczystości - od sukni ślubnej po wybór florystki po kucharza i cukiernika. Teraz brytyjskie media informują, że Meghan Markle wybrała już druhnę. Jest nią wieloletnia przyjaciółka Meghan Markle, Jessica Mulroney. Mówi się, że to właśnie ona wraz ze swoim mężem, Benem, organizowali sekretne randki aktorki z księciem. Kim jest Jessica Mulroney?

Kim jest druhna Meghan Markle?

Jessica Mulroney aktualnie jest stylistką, ubiera między innymi żonę obecnego premiera Justina Therouxa, Sophie. Druhna Meghan Markle pochodzi z bardzo bogatej rodziny, której majątek wyceniany jest na 50 mln funtów (!). Od 2008 roku jest żoną Bena Mulroneya, syna byłego premiera Kanady. Para wspólnie wychowuje trójkę dzieci: chłopców bliźniaków - ośmioletnich Johna Benedicta Dimitri oraz Briana Geralda Alexandra, a także pięcioletnią córeczkę Isabel Veronicę.

Meghan Markle i Jessica Mulroney

Meghan Markle i Jessica Mulroney poznały się podczas kręcenia Suits. To właśnie Jessica odpowiadała za stylizacje Meghan Markle na planie serialu. Kobiety szybko złapały wspólny język. Podobno kilka tygodni temu Jessica pojawiła się w Londynie, by pomóc przyszłej księżnej w wyborze sukni ślubnych.

Według najnowszych doniesień, Meghan Markle będzie miała dwie suknie ślubne (podobnie jak księżna Kate - jedną, w której oficjalnie zaprezentuje się Brytyjczykom i w której stanie na ślubnym kobiercu, oraz drugą, w której wystąpi na wieczornym przyjęciu). 

Jessica Mulroney będzie druhną Meghan Markle

Podobno Jessica Mulroney ma pomóc także przyszłej żonie księcia Harry'ego w wybiorze stylizacji na kilka kolejnych miesięcy, podczas których Meghan wraz z Harry'm będą się pojawiać publicznie. Mówi się, że Jessica jest dla Meghan wzorem, zwłaszcza jeśli chodzi o dobór stylizacji.

„Jessica jest dla Meghan nie tylko najbliższą przyjaciółką, ale i wyrocznią stylu, służącą jej za nieustanną inspirację. Byłoby więc ironią losu, gdyby okazało się, że to ona skradnie na ślubie całe show pannie młodej”, zdradza źródło brytyjskiego The Sun.

Nic dziwnego, że brytyjskie media spekulują, iż druhna Meghan Markle może przyćmić ją na jej własnym weselu. Tak było choćby w przypadku ślubu księżnej Kate i księcia Williama. Wówczas media zamiast skupić się na sukni ślubnej Kate Middleton, komentowały kreację... druhny, Pippy Middleton, druhny. Odziana w obcisłą suknię, która podkreślała jej kształty odwróciła uwagę od panny młodej. Czy tak będzie również w przypadku ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego? Zobaczcie w naszej galerii, jak się prezentuje!  

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!