Księżna Kate i jej uroda
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images
O tym się mówi!

Wielka Brytania. Księżna Kate ma nietypowy sposób na swój młody wygląd!

Tego nikt się nie spodziewał!

Aleksandra Frankowska 30 listopada 2021 16:30
Księżna Kate i jej uroda
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Bez wątpienia sekrety urody księżnej Kate to jedna z najbardziej wyczekiwanych informacji przez jej fanki. Naśladują one nie tylko jej styl, ale chcą również we wszelki inny możliwy sposób się do niej upodobnić. Nic dziwnego, księżna Cambrigde zawsze wygląda doskonale i olśniewa urodą. Okazuje się, że swój młody wygląda zawdzięcza pewnym zabiegom medycyny z wykorzystaniem tajemniczego produktu. O czym mowa?

ZOBACZ TAKŻE: Wielka Brytania. Księżna Kate uwielbia kolorowe ubrania, poza pomarańczowymi!

Księżna Kate stosuje jad pszczeli

Coraz więcej gwiazd rezygnuje z typowych zabiegów medycyny estetycznej na rzecz naturalnych odpowiedników botoksu. Jednym z nich jest jad pszczeli, który stosuje właśnie księżna Kate. Jego niesamowite właściwości doceniana były początkowo w Azji i Europie Wschodniej. Teraz korzysta z niego niemal cały świat.

ZOBACZ TAKŻE: Wielka Brytania. Okazuje się, że Księżna Kate ma... nietypowe zachcianki!

Jad pszczeli ma za zadanie odmłodzić cerę i poprawić mikrokrążenie skóry. Dzięki jego właściwością znikają zaskórniki, trądzik oraz przebarwienia. Zanim jednak podejmie się kurację nim, należy sprawdzić, czy nie jest się uczulonym. Na rynku dostępnych jest wiele kosmetyków, w których składzie można znaleźć jad pszczeli. Ich ceny zaczynają się mniej więcej od 100 zł.

Jak Wam się podoba sposób na młody wygląd księżnej Kate? 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.