księżna Kate w czarno-białe kroki
Fot. East News
O tym się mówi

Księżna Kate pokazała się bez makijażu!

Zobaczcie jak wygląda, gdy nie czekają jej oficjalne spotkania....

Marta Cieplak 5 września 2022 11:30
księżna Kate w czarno-białe kroki
Fot. East News

Księżna Kate należy do tych kobiet, które niemal zawsze prezentują się nieskazitelnie – żona księcia Williama ma zawsze perfekcyjnie ułożone włosy, dopracowany w każdym celu makijaż i oczywiście stylizację, w której wszystko perfekcyjnie do siebie pasuje. Ale okazuje się, że czasem i ona pozwala sobie na wyjście z domu bez make-upu. Szczególnie, gdy zaczął się rok szkolny, a poranki z trójką dzieci to prawdziwy wyścig z czasem. Jak Kate Middleton wygląda nieumalowana? To udało się uchwycić fotoreporterom.

ZOBACZ TAKŻE: Wielka Brytania. Księżna Kate ma gładkie czoło bez botoksu. Jak osiągnęła taki efekt?

Księżna Kate bez makijażu odwozi dzieci do szkoły

Księżna Kate na co dzień nie maluje się bardzo mocno, bo zabrania tego protokół, ale robi to bardzo umiejętnie i... sprytnie. Przede wszystkim skupia się na okolicach oczu. Kate unika mocnych kresek robionych eyelinerem, zastępuje go brązową kredką, a do tego podkreśla linię brwi. Dzięki temu to właśnie okolice oczu przykuwają uwagę, a nie zmarszczki, które mogą się już pojawiać po 40 roku życia. W ten sposób wygląda elegancko i odwraca wzrok od miejsc, gdzie skóra może nie być już idealna. 

No właśnie, a jak wygląda cera księżnej Kate bez podkładu? O takie zdjęcia księżnej Kate bez makijażu nie jest łatwo, bo nawet jeśli planuje uprawiać sport, to nakłada na skórę korektor lub kremy koloryzujące, które doskonale maskują wszelkie niedoskonałości. A co kryje się pod nimi? To można zobaczyć na najnowszym zdjęciu, które zrobiono Kate Middleton w momencie, gdy rano jechała lub wracała ze szkoły, do której odwozi swoje pociechy lub wybrała się nadzorować zmiany w nowy domu – Adelaide Cottage.

ZOBACZ TAKŻE: Dokąd wyprowadzają się księżna Kate i książę William?

Na fotografii widać księżną Kate za kierownicą samochodu. Jej skóra nie jest już perfekcyjnie jędrna i napięta, ale uwagę zwraca przede wszystkim nierówny koloryt skóry. Takie przebarwienia, prawdopodobnie posłoneczne, to bardzo często spotykana niedoskonałość na skórze. Szczególnie u kobiet po 40 roku życia.

Za to jej brwi wyglądają pięknie! Pytanie, czy to zasługa dobrego stylisty, który dba henną o ich kolor i kształt, czy księżna Kate korzysta z makijażu permanentnego. W jej wypadku, gdy ma na głowie tak wiele obowiązków, takie rozwiązanie było idealne.

Jak Wam się podoba taka księżna Kate? Nie perfekcyjna, a zwyczajna mama?  

Wideo

Od 35 lat jest szczęśliwym mężem; cieszy się, że synowie nie poszli w jego ślady. Mirosław Baka prywatnie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.