Marta Cieplak 1 stycznia 2018 19:00
1/10
Agnieszka Hyży
Copyright @
1/10

Agnieszka Hyży pokazała na Instagramie swoje zdjęcie bez makijażu i w internecie wybuchła burza. Fanki zarzucają jej, że jest na zdjęciu umalowana i że je okłamuje. Jak zareagowała na to gwiazda?

 

Agnieszka Hyży rzeczywiście najczęściej pokazuje się w idealnym make-upie i fryzurze, ale jeśli ktoś śledzi jej konto na Instagramie szybko zauważy, że coraz więcej jest tam zdjęć naturalnych, niepozowanych i z minimalną lub zerową ilością makijażu. To oznacza, że prezenterka dobrze czuje się w swojej skórze i nie ma potrzeby tworzenia sztucznego wizerunku kobiety idealnej. Ona tworzy wizerunek kobiety szczęśliwej! I to szczęście naszym zdaniem widać na zdjęciach.

 

Gwiazda bez makijażu

 

To właśnie ta fotka wzbudziła tyle kontrowersji! Na zarzuty, że ma widoczny tusz i pomadkę odpowiedziała tak:

Hm... Prywatnie pomadek nie używam, mam może jedną różową. Rzęsy... też nie maluję, od czasu do czasu mam przedłużane. Cera woskowa nie jest, ale szczęśliwie nie potrzebuję podkładu. Dobre światło, Instagram i tyle. Więcej grzechów nie pamiętam. Nie przekonam być może Pani, ale kłamstwa tu brak. 

 

Zobacz także: Rusin, Lawrence, Gessler.. Jakie jeszcze gwiazdy nie wstydzą się pokazać bez makijażu?

 

Dla podkreślenia, że tak wygląda w rzeczywistości, Agnieszka Hyży wrzuciła wczoraj na Instagram kolejne zdjęcie z podpisem: 

🙈Jakiś straszny szum się zrobił o mój brak makijażu ;) 😱Więc na zakończenie pięknego roku 2017 dla tych wszystkich niedowiarków i życzliwych zdjęcie prosto z próby do Sylwestra -BEZ MAKIJAŻU,BEZ FILTRÓW ...z naturalnym pozdrowieniem :) 

Naszym zdaniem wygląda pięknie! 

 

A jeśli chcecie zobaczyć inne gwiazdy w wersji saute, zapraszamy do naszej galerii!

2/10
Małgorzata Kożuchowska
Copyright @
2/10
3/10
Karolina Szostak
Copyright @
3/10

Karolina Szostka bez make-upu i w turbanie:-)

 

Zobacz także: Kolejna spektakularna metamorfoza Karoliny Szostak. Czym tym razem zaskoczyła fanów?

4/10
Kinga Rusin
Copyright @
4/10
6/10
Renata Kaczoruk
Copyright @
6/10
7/10
Ewelina Lisowska
Copyright @
7/10
8/10
Hanna Lis
Copyright @
8/10

9/10
Marina Łuczenko-Szczęsna
Copyright @
9/10

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.