Dziś Dzień bez makijażu!

Aleksandra Tylińska 5 maja 2018 14:40

Dziś przypada DZIEŃ BEZ MAKIJAŻU! Moda na make up „no make up” już minęła. Gwiazdy teraz idą o krok dalej i pokazują się zupełnie bez… makijażu! Anna Mucha coraz częściej stawia na naturalność, w której niewątpliwie jej do twarzy. Aktorka Agnieszka Sienkiewicz znana z serialu Przyjaciółki przyznała, że ma już coraz bardziej dość oglądania zdjęć, które nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością: „wyidealizowanych, wyretuszowanych, wyfiltrowanych i wygładzonych.” Podobnego zdania jest Anna Mucha i Agata Młynarska, która pod zdjęciem bez makijażu napisała: „Konfrontacja z lustrem, w którym widzisz kogoś z kim idziesz przez całe życie”. Nam bardzo podoba się taki trend, a wy co o tym sądzicie? Wolicie gwiazdy sauté czy w wersji chic? 

1/5
gwiazdy bez makijażu
Copyright @East News, instagram @taannamucha
1/5

Anna Mucha kocha czerwone usta, jednak ostatnio aktorka pojawiła się w wersji saute, bez makijażu!  W którym wariancie ją wolicie?

2/5
gwiazdy bez makijażu
Copyright @East News, instagram @agata_mlynarska
2/5

Agata Młynarska z okazji swoich pięćdziesiątych urodzin pokazała się bez makijażu! Ale nawet na wielkie wyjście wybiera delikatny, subtelny make-up

3/5
gwiazdy bez makijażu
Copyright @East News, instagram @agnieszka_hyzy
3/5

Agnieszka Hyży zarówno w naturalnym makijażu jak i bez niego zawsze wygląda promiennie!  

4/5
gwiazdy bez makijażu
Copyright @East News, instagram @m_rozenek
4/5

Małgorzata Rozenek-Majdan kocha make up, zabiegi i metamorfozy. Aą jednak momenty, w których stawia tylko na pielęgnację i rezygnuje z makijażu. Jesteśmy na tak!

5/5
gwiazdy bez makijażu
Copyright @East News, instagram @agnieszka_sienkiewicz_official
5/5

„Lubię moje zmarszczki, bo to moja historia… moje życie… nie chce udawać, że ich nie ma ani, że zawsze jestem wypoczęta i fit.”  napisała pod swoim zdjęciem na Instagramie Agnieszka Sienkiewicz.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.