NOWY NUMER VIVY!

„Naszym marzeniem było, żeby Sylwia miała ślub jak z bajki”. Agata Młynarska zdradziła, jak wyglądały przygotowania do wyjątkowego dnia! EKSKLUZYWNE VIDEO

Olga Figaszewska 29 listopada 2017 16:55

Choć nie łączą ich więzy krwi, ich wzajemna relacja jest bardzo głęboka. Sylwia, dziewczynka z domu dziecka, trafiła do domu Agaty przypadkiem. Dla obydwu było to niezwykłe doświadczenie. Niedawno Agata Młynarska wydała Sylwię za mąż. „Moja mała córeczka jest już żoną. Jestem dumna i szczęśliwa!”, napisała na Facebooku.  

Zobacz też: „Już od 10 lat siedzimy w sądzie’’. TYLKO U NAS! Marek Kościkiewicz o konflikcie z Andrzejem Krzywym! Co jeszcze w nowej VIVIE!? EKSKLUZYWNE VIDEO a także: „To dla mnie ogromne przeżycie i na pewno nie obędzie się bez wzruszeń”. Agata Młynarska planuje ślub przybranej córki!

Agata Młynarska o ślubie córki

Przybrana córka Agaty Młynarskiej wyszła za maż 20 października. Skromna i rodzinna uroczystość odbędzie się w Warszawie. Dziennikarka bardzo przeżyła ślub Sylwii. Tak mówi o tym wyjątkowym dniu dla jej dziecka w nowym numerze VIVY!: „Na moich oczach stała się piękną, dojrzała kobietą. Tego dnia poczułam wyjątkową kobiecą solidarność. Wchodzi przecież w świat, który jest dla nas, kobiet, bardzo trudny. I wymagający odegrania wielu ról. A ja już nie zawsze będę mogła jej tak pomóc jak wtedy, kiedy była malutka. Sylwia długo i cierpliwie czekała ze swoją decyzją o zamążpójściu, wszystko skrupulatnie przygotowała, a ja bardzo chciałam, żeby to był dla niej dzień szczęśliwy, który będzie pamiętać do końca życia”.

– Sylwia miała przepiękną suknię.
Sylwia: Od Agaty.
Agata: To miał być wymarzony ślub, musiałaś więc mieć suknię godną tego wydarzenia, bo moja księżniczka na ziarnku grochu wychodzi za mąż i ma wyglądać tak jak na księżniczkę przystało.
Sylwia: Nie mogłam, niestety, pójść do ślubu w sukni Agaty, bo wcześniej przekazała ją Fundacji Rak’n’Roll. Ale od dziecka mi powtarzałaś, że dostanę od ciebie wymarzoną suknię ślubną.
Agata: Skoro moja kiecka poszła w świat, musiałam ubrać Sylwię w suknię marzeń. Poprosiłam więc Lilit – znakomitą projektantkę – żeby uszyła coś cudnego i żeby napełniła to dzieło dobrą energią. I powstała taka suknia, jaką sobie wymarzyłyśmy. Wyjątkowa. I wszystko to złożyło się na podróż do magicznej krainy baśni, która w życiu może się zdarzyć tylko raz, kiedy ją sami sobie stworzymy.

Jak wyglądały przygotowania do ślubu? Do jakiego utworu państwo młodzi wykonali pierwszy taniec? Co Agata Młynarska myśli o mężu córki? Sylwia Mo wraz z mamą zdradziły wszystko w naszym video? Sprawdźcie!

Zobacz też: Córka Agaty Młynarskiej już po ślubie! Jak Sylwia Mor wyglądała w tym wyjątkowym dniu? Zobaczcie wzruszające zdjęcia z uroczystości!

Co jeszcze w nowej VIVIE!?

AGATA MŁYNARSKA z przybraną córką SYLWIĄ; po raz pierwszy o ślubie Sylwii i wyjątkowo silnej więzi, którą udało im się zbudować. ROBERT BIEDROŃ i KRZYSZTOF ŚMISZEK o niezwykłej miłości oraz ślubie, który planują wziąć... w Polsce! Mama najlepszego polskiego piłkarza, IWONA LEWANDOWSKA, zdradza, jak wychować mistrza. IZA KUNA o życiowych rolach, macierzyństwie oraz o tym, co się jej w życiu udało!

Zobacz także: „Czułam, że Sylwia szuka miłości”. Agata Młynarska z córką w EKSKLUZYWNYM WYWIADZIE I SESJI VIVY!

Sylwia Mor, Agata Młynarska, VIVA! listopad 2017, okładka
Fot. Aldona Karczmarczyk/VAN DORSEN ARTIST
 
 
Viva! Belka Piraci
Fot. mat. prasowe

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!