NOWY NUMER VIVY!

„Naszym marzeniem było, żeby Sylwia miała ślub jak z bajki”. Agata Młynarska zdradziła, jak wyglądały przygotowania do wyjątkowego dnia! EKSKLUZYWNE VIDEO

Olga Figaszewska 29 listopada 2017 16:55

Choć nie łączą ich więzy krwi, ich wzajemna relacja jest bardzo głęboka. Sylwia, dziewczynka z domu dziecka, trafiła do domu Agaty przypadkiem. Dla obydwu było to niezwykłe doświadczenie. Niedawno Agata Młynarska wydała Sylwię za mąż. „Moja mała córeczka jest już żoną. Jestem dumna i szczęśliwa!”, napisała na Facebooku.  

 

Zobacz też: „Już od 10 lat siedzimy w sądzie’’. TYLKO U NAS! Marek Kościkiewicz o konflikcie z Andrzejem Krzywym! Co jeszcze w nowej VIVIE!? EKSKLUZYWNE VIDEO a także: „To dla mnie ogromne przeżycie i na pewno nie obędzie się bez wzruszeń”. Agata Młynarska planuje ślub przybranej córki!

 

Agata Młynarska o ślubie córki

Przybrana córka Agaty Młynarskiej wyszła za maż 20 października. Skromna i rodzinna uroczystość odbędzie się w Warszawie. Dziennikarka bardzo przeżyła ślub Sylwii. Tak mówi o tym wyjątkowym dniu dla jej dziecka w nowym numerze VIVY!: „Na moich oczach stała się piękną, dojrzała kobietą. Tego dnia poczułam wyjątkową kobiecą solidarność. Wchodzi przecież w świat, który jest dla nas, kobiet, bardzo trudny. I wymagający odegrania wielu ról. A ja już nie zawsze będę mogła jej tak pomóc jak wtedy, kiedy była malutka. Sylwia długo i cierpliwie czekała ze swoją decyzją o zamążpójściu, wszystko skrupulatnie przygotowała, a ja bardzo chciałam, żeby to był dla niej dzień szczęśliwy, który będzie pamiętać do końca życia”.

 

– Sylwia miała przepiękną suknię.
Sylwia: Od Agaty.
Agata: To miał być wymarzony ślub, musiałaś więc mieć suknię godną tego wydarzenia, bo moja księżniczka na ziarnku grochu wychodzi za mąż i ma wyglądać tak jak na księżniczkę przystało.
Sylwia: Nie mogłam, niestety, pójść do ślubu w sukni Agaty, bo wcześniej przekazała ją Fundacji Rak’n’Roll. Ale od dziecka mi powtarzałaś, że dostanę od ciebie wymarzoną suknię ślubną.
Agata: Skoro moja kiecka poszła w świat, musiałam ubrać Sylwię w suknię marzeń. Poprosiłam więc Lilit – znakomitą projektantkę – żeby uszyła coś cudnego i żeby napełniła to dzieło dobrą energią. I powstała taka suknia, jaką sobie wymarzyłyśmy. Wyjątkowa. I wszystko to złożyło się na podróż do magicznej krainy baśni, która w życiu może się zdarzyć tylko raz, kiedy ją sami sobie stworzymy.

 

Jak wyglądały przygotowania do ślubu? Do jakiego utworu państwo młodzi wykonali pierwszy taniec? Co Agata Młynarska myśli o mężu córki? Sylwia Mo wraz z mamą zdradziły wszystko w naszym video? Sprawdźcie!

 

Zobacz też: Córka Agaty Młynarskiej już po ślubie! Jak Sylwia Mor wyglądała w tym wyjątkowym dniu? Zobaczcie wzruszające zdjęcia z uroczystości!

 

Co jeszcze w nowej VIVIE!?

AGATA MŁYNARSKA z przybraną córką SYLWIĄ; po raz pierwszy o ślubie Sylwii i wyjątkowo silnej więzi, którą udało im się zbudować. ROBERT BIEDROŃ i KRZYSZTOF ŚMISZEK o niezwykłej miłości oraz ślubie, który planują wziąć... w Polsce! Mama najlepszego polskiego piłkarza, IWONA LEWANDOWSKA, zdradza, jak wychować mistrza. IZA KUNA o życiowych rolach, macierzyństwie oraz o tym, co się jej w życiu udało!

 

Zobacz także: „Czułam, że Sylwia szuka miłości”. Agata Młynarska z córką w EKSKLUZYWNYM WYWIADZIE I SESJI VIVY!

 

Sylwia Mor, Agata Młynarska, VIVA! listopad 2017, okładka
Fot. Aldona Karczmarczyk/VAN DORSEN ARTIST
 
 
Viva! Belka Piraci
Fot. mat. prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?