TYLKO U NAS

Sylwia Chutnik o nastoletnim synu. „Buntuje się, ale trudno mi na niego wrzeszczeć, bo..."

Przyczyna jest bardzo prosta!

Rafał Kowalski 1 października 2018 07:28

Dziennikarka, autorka książek, feministka, współzałożycielka fundacji i w końcu mama piętnastolatka. Sylwia Chutnik, o której mowa, ma wiele twarzy i jak sama twierdzi, ma ten komfort, że nie musi decydować i określać się tylko jedną z nich. 

Świetnie spełniającą się w różnych rolach Sylwię zapytaliśmy przed kamerą o to, skąd narodził się w niej pomysł na stworzenie fundacji pomagającej innym mamom oraz jak radzi sobie z wychowaniem dorastającego syna. Okazuje się, że dwa metry wzrostu są czasem przeszkodą, by wzbudzić respekt u Bruna... Na dużo więcej ciekawych wątków z życia bohaterki sesji Power Women zapraszamy do powyższego wideo.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…