księżna Kate, książę William, 10. rocznica ślubu film z dziećmi
Fot. Chris Floyd/Camera Press via Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Kate i Williama na intymnym nagraniu z dziećmi. Tacy są prywatnie... Wzruszający widok!

Wideo opublikowano z okazji ważnej rocznicy

Rafał Kowalski 29 kwietnia 2021 20:42
księżna Kate, książę William, 10. rocznica ślubu film z dziećmi
Fot. Chris Floyd/Camera Press via Getty Images

Zobaczyli się pierwszy raz w Melborough College, ale dopiero wspólne studia na uniwersytecie St. Andrews i dzielenie dormitorium kilka lat później doprowadziły ich do przyjaźni. Z tej relacji Kate Middleton i księcia Williama szybko zrodziła się miłość, którą 29 kwietnia 2011 roku przypieczętowano na oczach całego świata ślubem. Dziś w 10. rocznicę tego wydarzenia zakochani opublikowali wzruszający film.

Obchody 10. rocznicy ślubu Kate i Williama - wideo

Dwa lata po weselu - 22 lipca 2013 roku – książęca para została rodzicami księcia George’a. 2 maja 2015 roku na świat przyszła ich córka księżniczka Charlotte, a 23 kwietnia 2018 roku syn książę Louis. I to właśnie z pociechami małżonkowie świętowali dziś wyjątkowy dla siebie dzień.

W sieci pojawiło się oficjalne wideo, na którym cała piątka przemierza brytyjskie wydmy, następnie bawi się przy okazałym drzewie  i spaceruje, a na końcu smaży pianki przy rozpalonym ognisku. Intymnym i rodzinnym chwilom towarzyszą uśmiechy, czułe gesty i wszystko, co w okrągłą rocznicę ślubu Kate i William chcieliby pokazać całego światu.

Kate i William z dziećmi
Fot. Matt Porteous / The Duke and Duchess of Cambridge/Kensington Palace via Getty Image

Nie mogło też zabraknąć krótkiej notatki od szczęśliwych jubilatów. „Dziękujemy wszystkim za miłe wiadomości z okazji naszej rocznicy ślubu. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za 10 lat wsparcia, jakie otrzymaliśmy w naszym życiu jako rodzina”, napisali obchodzący cynowe gody Kate i William.

Zobaczcie wideo, którym zachwycają się wszyscy wielbiciele brytyjskiej monarchii 

CZYTAJ TEŻ: Jak książę William i księżna Kate spędzili 10. rocznicę ślubu?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?