Księżna Kate i książę William obchodzą 10. rocznicę ślubu
Fot. John Stillwell - WPA/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Wielka Brytania. Tak księżna Kate i książę William obchodzą 10. rocznicę ślubu!

Do sieci trafiły nowe zdjęcia pary. Trudno od nich oderwać wzrok!

Ksenia Krasko 29 kwietnia 2021 10:55
Księżna Kate i książę William obchodzą 10. rocznicę ślubu
Fot. John Stillwell - WPA/Getty Images

Dokładnie dziesięć lat temu jedna z najbardziej lubianych par w Wielkiej Brytanii wzięła ślub. Fotografie z przepięknej ceremonii robią wrażenie pomimo upływu lat, jak i związek Kate i Williama, którzy z każdym kolejnym rokiem ich relacji udowadniają, że doskonale się dobrali. Z okazji tak ważnej rocznicy, na oficjalnych portalach rodziny królewskiej opublikowano nowe zdjęcia małżeństwa Cambridge. Jak spędzą ten niezwykły dzień?

Rocznica ślubu Kate i Williama. Nowe zdjęcia pary

Autorem zdjęć, udostępnionych na oficjalnym Instagramie pary, jest brytyjski fotograf Chris Floyd, który ma na koncie współpracę z wieloma znanymi magazynami, jak Vogue, Vanity Fair i Harper’s Bazaar. Floyd robił również kampanie reklamowe dla firm Apple, British Airways i Sony.

Zdjęcia księżnej Kate i księcia Williama powstały na początku tego tygodnia, kiedy fotograf odwiedził rezydencję pary. „Miło było spędzić z nimi trochę czasu w Pałacu Kensington, zwłaszcza że sama księżna jest zapaloną i utalentowaną fotografką”, przyznał Floyd w rozmowie z mediami.

ZOBACZ: Ona czuła się jak służąca, on nie spieszył się z oświadczynami. Wszystkie sekrety Kate i Williama

Kate założyła bladoniebieską sukienkę z kwiatowym nadrukiem, którą miała już na sobie podczas wizyty w Pakistanie w 2019 roku. William wybrał te same odcienie co żona, czyli zestaw ubrań w kolorze niebieskim. Na zdjęciach małżonkowie uśmiechają się radośnie, i jak zauważają internauci – „bije od nich miłość”.

Księżna Kate i książę William świętują 10. rocznicę ślubu

Księżna Kate i książę William - jak będą świętować 10. rocznicę ślubu?
Fot. Chris Jackson/Getty Images

Jak książę William i księżna Kate spędzą rocznicę ślubu?

Informatorzy australijskiego tabloidu New Idea donoszą, że książę William planuje niespodziankę dla żony. „Marzy, że odetną się od reszty świata i powspominają dzień ślubu”, twierdzi informator magazynu. „William jest zdeterminowany, aby zrobić coś wyjątkowego dla Kate, aby podziękować jej za ciężką pracę i oddanie rodzinie. Przyjaciele uważają, że zabierze ją do domku, w którym mieszkali razem w Anglesey. Wiąże się z nim wiele szczęśliwych wspomnień dla nich obojga”, dodaje źródło New Idea.

ZOBACZ: Wielka Brytania. Harry i William podjęli decyzję co się stanie z suknią ślubną księżnej Diany

Nie wiadomo, czy doniesienia tabloidu są prawdą, ale książęta Cambridge prawdopodobnie będą obchodzić rocznicę w prywatnym gronie. Brytyjskie media są przekonane, że ewentualna uroczystość będzie dość skromna, ze względu na fakt, że rodzina królewska wciąż opłakuje księcia Filipa. 

Księżna Kate i książę William wzięli ślub 29.04.2011 roku

Księżna Kate i książę William obchodzą 10. rocznicę ślubu
Fot. John Stillwell - WPA/Getty Images

Kate i William z dziećmi: Georgem, Louisem i Charlotte

Księżna Kate i książę William z dziećmi: Georgem, Louisem i Charlotte
Fot. Matt Porteous / The Duke and Duchess of Cambridge/Kensington Palace via Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.