Niepublikowane zdjęcia ze ślubu Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń
Fot. Magdalena Piechota
Z ŻYCIA GWIAZD

Tak romantycznego filmu z wesela nie widzieliśmy już dawno...

Do sieci trafiło wideo ze ślubu Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń

Rafał Kowalski 13 kwietnia 2019 19:56
Niepublikowane zdjęcia ze ślubu Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń
Fot. Magdalena Piechota

Przepiękny Pałac w Zdunowie, słoneczna pogoda i 180 gości – tak zapamiętaliśmy huczne wesele Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń. Najważniejszy dzień w życiu zakochanych przypadł na schyłek ubiegłego lata, jednak młodzi nawet pół roku później potrafią nas zaskoczyć. Właśnie w sieci pojawił się kilkuminutowy film, który zdradza nowe szczegóły wesela…

Film z wesela Kamili Nicpoń i Rafała Maślaka

Ta uroczystość była przekładana kilka razy, ale zdecydowanie opłacało się czekać. Dzień ślubu i wesela Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń zapamiętają na długo nie tylko oni i ich bliscy, ale i wszyscy fani pary, którzy oglądali zdjęcia z wesela.

Największe wrażenie robiły chyba aż trzy suknie panny młodej. „Koronki, których użyto do ozdobienia sukni ślubnej Kamili, sprowadzone zostały z Portugalii, natomiast projekt został wykonany w całości w Polsce. Państwo młodzi chcieli postawić na polskie marki, jeśli chodzi o stylizacje ślubne”, tak o szczegółach opowiadał nam informator, który dodał też, że i pan młody miał kilka stylizacji. Konkretnie dwie – w tym miętowy, odważny garnitur.

A kto tańczył do białego rana podczas uroczystości? Agnieszka Włodarczyk, Julia Wieniawa, Krzysztof Gojdź, Antek Królikowski Marcelina Zawadzka… Lista sław była naprawdę długa. Kogo jeszcze dojrzycie na weselnym filmie, który przedostał się do sieci? Sprawdźcie! 

Kamila & Rafał from Minty Wedding Films on Vimeo.

Niepublikowane zdjęcia ze ślubu Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń
Fot. Magdalena Piechota

Ślub Maślaka i Kamili Nicpoń
Fot. Instagram/Marcin Roznowski

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.