TYLKO U NAS!

Natalia z Big Brothera ma romans z inną uczestniczką? „Kocham kobiety, ale nie jestem inna”

Przypominamy wywiad z kontrowersyjną 29-latką z Rumi

Rafał Kowalski 26 września 2019 15:22

Ruszyła kolejna telewizyjna przygoda! Mowa o nowej edycji Big Brothera, która od prawie dwóch tygodni emitowana jest na antenie TVN7. Do domu weszli bardzo różnorodni uczestnicy, a z kilkoma z nich mieliśmy okazję porozmawiać jako pierwsi. Jedną z bohaterek jest 29-letnia Natalia, która przed wejściem do programu miała nadzieję, że widzowie polubią ją za serdeczność, chęć niesienia pomocy i mądrość życiową.

Jak na razie internauci skupiają się jednak na kolejnych miłosnych momentów, które aranżuje uczestniczka. W ostatnich odcinkach Natalia Dawidowska całowała się z każdą z dwóch bliźniaczek - Gosią i Kasią. Mimo tego, że jedna z nich ma męża... 29-letnia kurierka zdradziła też mieszkańcom, że mimo wszystko najbardziej podoba się jej Sarah... Czy w programie zacznie się romans między paniami? Czas pokaże...

Na razie zapraszamy do przypomnienia sobie rozmowy, którą odbyliśmy z Natalią przed wejściem do programu.

Natalia Dawidowska o Big Brotherze, homoseksualizmie i dzieciach

Dziennikarz VIVY.pl zapytał Natalię na 11 dni przed rozpoczęciem show, czego boi się , gdy myśli o udziale w Big Brotherze. „Pewne obawy są. Powiem szczerze, że ze względu na wygląd często ludzie mylą mnie z panem. Na pewno więc będzie duże poruszenie ze względu na to, że zostanę przedstawiona jako Natalia Dawidowska. Wiadomo, że różne rzeczy mogą mnie spotkać w domu Wielkiego Brata, ale mam nadzieję, że będzie dobrze”, wyznała nam Natalia.

Uczestniczka Big Brothera zdradziła nam wtedy także, że jej serce jest zarezerwowane dla kobiet. „Należę do osób otwartych i taka będę w programie. Udzielam chętnie odpowiedzi na wszystkie pytania. A biorąc pod uwagę, że jestem osobą o innej orientacji seksualnej, to twierdzę, że powinnam rozmawiać z ludźmi na ten temat. Po to, by wiedzieli, że mimo że kocham kobiety, wolę kobiety, to nie oznacza, że jestem w jakimś stopniu inna. Uważam, że takie rozmowy mogą sprawić, że osoby o orientacji heteroseksualnej nie przekonane do osób homoseksualnych, otworzą się w naszą stronę”, mówiła VIVIE.pl 29-latka z Pomorza.

Czy Natalia Dawidowska chce się zakochać w Big Brotherze? Czy w przyszłości chce adoptować dzieci? O tym przekonacie się oglądając nasze wideo do końca. 

Natalia Dawidowska, Big Brother
Fot. Materiały prasowe TVN

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?