TYLKO U NAS!

Oto Natalia, nowa uczestniczka Big Brothera: „Kocham kobiety, ale nie jestem inna”

Zobacz pierwszy wywiad z kontrowersyjną 29-latką z Rumi

Rafał Kowalski 13 września 2019 21:58

Ruszyła kolejna telewizyjna przygoda! Mowa o nowej edycji Big Brothera, która kilka chwil temu rozpoczęła się na antenie TVN7. Do domu weszli bardzo różnorodni uczestnicy, a z kilkoma z nich mieliśmy okazję porozmawiać jako pierwsi. Na pierwszy ogień poznajcie Natalię - 29-letnią kurierkę z Rumi, która zdaje sobie sprawę, że nie wygląda jak większość kobiet. Ma jednak nadzieję, że widzowie polubią ją za jej serdeczność, chęć niesienia pomocy i mądrość życiową.

Natalia Dawidowska o Big Brotherze, homoseksualizmie i dzieciach

Dziennikarz VIVY.pl zapytał Natalię na 11 dni przed rozpoczęciem show, czego boi się , gdy myśli o udziale w Big Brotherze. „Pewne obawy są. Powiem szczerze, że ze względu na wygląd często ludzie mylą mnie z panem. Na pewno więc będzie duże poruszenie ze względu na to, że zostanę przedstawiona jako Natalia Dawidowska. Wiadomo, że różne rzeczy mogą mnie spotkać w domu Wielkiego Brata, ale mam nadzieję, że będzie dobrze”, wyznała nam Natalia.

Uczestniczka Big Brothera zdradziła nam także, że jej serce jest zarezerwowane dla kobiet. „Należę do osób otwartych i taka będę w programie. Udzielam chętnie odpowiedzi na wszystkie pytania. A biorąc pod uwagę, że jestem osobą o innej orientacji seksualnej, to twierdzę, że powinnam rozmawiać z ludźmi na ten temat. Po to, by wiedzieli, że mimo że kocham kobiety, wolę kobiety, to nie oznacza, że jestem w jakimś stopniu inna. Uważam, że takie rozmowy mogą sprawić, że osoby o orientacji heteroseksualnej nie przekonane do osób homoseksualnych, otworzą się w naszą stronę”, powiedziała VIVIE.pl 29-latka z Pomorza.

Czy Natalia Dawidowska chce się zakochać w Big Brotherze? Czy w przyszłości chce adoptować dzieci? O tym przekonacie się oglądając nasze wideo do końca. 

Natalia Dawidowska, Big Brother
Fot. Materiały prasowe TVN

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.