Co jeszcze zdradziła nam gwiazda TVN?

Rafał Kowalski 10 sierpnia 2018 18:50

Jedną z nowości w jesiennej ramówce telewizji TVN Style będzie nowy program Być jak Małgosia Rozenek. Gwiazda nie ukrywa, że jest podekscytowana nowym wyzwaniem zawodowym, ale jednocześnie na pierwszym miejscu stawia teraz plany związane ze swoimi bliskimi. Czy żona Radosława Majdana chciałaby już mieć trzecie dziecko? O wszystko zapytaliśmy prezenterkę osobiście.

Zawodowe plany Małgorzaty Rozenek-Majdan

Gwiazda TVN Style kolejny raz potwierdziła, że wszystko w swoim życiu ma zorganizowane i poukładane perfekcyjnie. Nawet na kilka lat do przodu! „Wszystkie swoje plany staram się kreować w głowie i rozpoczynać przygotowania na dwa lata przed ich spełnieniem. Tak po prostu trzeba. Na przykład już teraz myślimy i dopinamy ostatnie formalności mojego nowego programu, choć jego premiera to rzecz odległa. Podobnie ekscytująco zapowiada się także projekt, dla którego specjalnie przedłużyłam włosy… Na pokazanie wszystkiego przyjdzie jednak jeszcze czas, dlatego na razie nie chcę mówić za dużo. Mogę tylko obiecać i zdradzić, że pokażę się od strony, z której chyba jeszcze Państwo mnie nie znają”, powiedziała nam Małgorzata Rozenek-Majdan.

Prezenterka dodała także, że po zeszłym roku, którego prawie połowę spędziła za granicą, teraz chce bardziej poświęcić się domowi. „Nie ukrywam, że z Radosławem zwolniliśmy trochę tempo i na przykład dlatego na razie nie mamy wspólnego projektu, mimo że propozycje były. Nagrania "Iron Majdan" to była praca na wiele tygodni, kiedy nas nie było w domu. Dlatego teraz staramy się nadrobić czas z chłopcami oraz nie ukrywam, że naszym priorytetem są plany prywatne, rodzinne”, wyjawiła nam gwiazda.

Małgorzata Rozenek-Majdan o kolejnym dziecku

Czy oznacza to, że Małgorzata Rozenek-Majdan chce powiększyć rodzinę? Zapytaliśmy gwiazdę TVN, czy jej dzieci często wspominają o tym, że chcieliby mieć brata lub siostrę. „Oj tak, synowie często mnie o to pytają. Szczególnie chyba młodszym Tadzio nie może doczekać się rodzeństwa. A tak naprawdę ta myśl o powiększeniu rodziny to jest marzenie całej naszej rodziny”, zdradziła nam żona Radosława Majdana.

Kim są bohaterki programu „Być jak Małgosia Rozenek”?

Zanim jednak przyjdzie czas na ciążę, prezenterka będzie promować swój nowy program, w którym Pani Małgorzata będzie dodawała Polkom pewności siebie i pokaże im kawałek swojego świata. Nagrania trwały nawet podczas czwartkowej konferencji TVN. „Dzisiaj była ze mną Ela, która jest jedną z uczestnikiem mojego nowego programu. Superkobieta! Bardzo się cieszę, że miałam możliwość ją poznać i nie jest to broń boże kurtuazyjne zdanie, które prowadząca powinna mówić. Po prostu bardzo szybko złapałyśmy wspólny kontakt, jesteśmy w podobnym wieku, z tym że Ela ma dwie dorosłe córki i trudne życie osobiste za sobą. Ale nadal jest pełna pozytywnych emocji, w ogóle nie widać po niej tych przeżyć. Dla niej to było ogromne przeżycie, że mogła być dziś na ramówce TVN i zobaczyć to wszystko od kuchni. Zdziwiła ją ilość pracująca przy tego typu spotkaniach, no i oczywiście sam fakt, że mogła poznać wiele osób, które uwielbia z ekranu było ogromnym przeżyciem”, opowiedziała nam gwiazda.

Już nie możemy się doczekać pierwszego odcinka show. Jednocześnie trzymamy kciuki za powodzenie wszystkich prywatnych planów!  

1/5
Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Małgorzata Rozenek-Majdan, dzieci gwiazd
Copyright @Instagram
1/5

Synowie Małgorzaty Rozenek-Majdan chcą mieć rodzeństwo

2/5
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan
Copyright @Instagram/@mrozenek
2/5

Synowie Małgorzaty Rozenek-Majdan chcą mieć rodzeństwo

3/5
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Copyright @instagram@m_rozenek
3/5

Synowie Małgorzaty Rozenek-Majdan chcą mieć rodzeństwo

4/5
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, VIVA! 19/2017
Copyright @Marta Wojtal
4/5

Gwiazda TVN zajdzie w trzecią ciążę?

5/5
Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Małgorzata Rozenek-Majdan, dzieci gwiazd
Copyright @Instagram
5/5

Synowie Małgorzaty Rozenek-Majdan chcą mieć rodzeństwo

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.