TYLKO U NAS

Małgorzata Rozenek-Majdan planuje trzecie dziecko? „Synowie często mnie o to pytają”...

Co jeszcze zdradziła nam gwiazda TVN?

Rafał Kowalski 10 sierpnia 2018 18:50

Jedną z nowości w jesiennej ramówce telewizji TVN Style będzie nowy program Być jak Małgosia Rozenek. Gwiazda nie ukrywa, że jest podekscytowana nowym wyzwaniem zawodowym, ale jednocześnie na pierwszym miejscu stawia teraz plany związane ze swoimi bliskimi. Czy żona Radosława Majdana chciałaby już mieć trzecie dziecko? O wszystko zapytaliśmy prezenterkę osobiście.

Zawodowe plany Małgorzaty Rozenek-Majdan

Gwiazda TVN Style kolejny raz potwierdziła, że wszystko w swoim życiu ma zorganizowane i poukładane perfekcyjnie. Nawet na kilka lat do przodu! „Wszystkie swoje plany staram się kreować w głowie i rozpoczynać przygotowania na dwa lata przed ich spełnieniem. Tak po prostu trzeba. Na przykład już teraz myślimy i dopinamy ostatnie formalności mojego nowego programu, choć jego premiera to rzecz odległa. Podobnie ekscytująco zapowiada się także projekt, dla którego specjalnie przedłużyłam włosy… Na pokazanie wszystkiego przyjdzie jednak jeszcze czas, dlatego na razie nie chcę mówić za dużo. Mogę tylko obiecać i zdradzić, że pokażę się od strony, z której chyba jeszcze Państwo mnie nie znają”, powiedziała nam Małgorzata Rozenek-Majdan.

Prezenterka dodała także, że po zeszłym roku, którego prawie połowę spędziła za granicą, teraz chce bardziej poświęcić się domowi. „Nie ukrywam, że z Radosławem zwolniliśmy trochę tempo i na przykład dlatego na razie nie mamy wspólnego projektu, mimo że propozycje były. Nagrania "Iron Majdan" to była praca na wiele tygodni, kiedy nas nie było w domu. Dlatego teraz staramy się nadrobić czas z chłopcami oraz nie ukrywam, że naszym priorytetem są plany prywatne, rodzinne”, wyjawiła nam gwiazda.

Małgorzata Rozenek-Majdan o kolejnym dziecku

Czy oznacza to, że Małgorzata Rozenek-Majdan chce powiększyć rodzinę? Zapytaliśmy gwiazdę TVN, czy jej dzieci często wspominają o tym, że chcieliby mieć brata lub siostrę. „Oj tak, synowie często mnie o to pytają. Szczególnie chyba młodszym Tadzio nie może doczekać się rodzeństwa. A tak naprawdę ta myśl o powiększeniu rodziny to jest marzenie całej naszej rodziny”, zdradziła nam żona Radosława Majdana.

Kim są bohaterki programu „Być jak Małgosia Rozenek”?

Zanim jednak przyjdzie czas na ciążę, prezenterka będzie promować swój nowy program, w którym Pani Małgorzata będzie dodawała Polkom pewności siebie i pokaże im kawałek swojego świata. Nagrania trwały nawet podczas czwartkowej konferencji TVN. „Dzisiaj była ze mną Ela, która jest jedną z uczestnikiem mojego nowego programu. Superkobieta! Bardzo się cieszę, że miałam możliwość ją poznać i nie jest to broń boże kurtuazyjne zdanie, które prowadząca powinna mówić. Po prostu bardzo szybko złapałyśmy wspólny kontakt, jesteśmy w podobnym wieku, z tym że Ela ma dwie dorosłe córki i trudne życie osobiste za sobą. Ale nadal jest pełna pozytywnych emocji, w ogóle nie widać po niej tych przeżyć. Dla niej to było ogromne przeżycie, że mogła być dziś na ramówce TVN i zobaczyć to wszystko od kuchni. Zdziwiła ją ilość pracująca przy tego typu spotkaniach, no i oczywiście sam fakt, że mogła poznać wiele osób, które uwielbia z ekranu było ogromnym przeżyciem”, opowiedziała nam gwiazda.

Już nie możemy się doczekać pierwszego odcinka show. Jednocześnie trzymamy kciuki za powodzenie wszystkich prywatnych planów!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.