Olga Figaszewska 20 października 2017 15:00
1/5
Agata Młynarska, Sylwia Mor, ślub
Copyright @Facebook/Agata Młynarska
1/5

Sylwia Mor, przybrana córka Agaty Młynarskiej właśnie wyszła za mąż! Gdzie i kiedy odbyła się uroczystość? Dziennikarka podzieliła się z fanami niezwykłymi fotografiami ze ślubu.

 

Zobacz też: „To dla mnie ogromne przeżycie i na pewno nie obędzie się bez wzruszeń”. Agata Młynarska planuje ślub przybranej córki!

 

Sylwia Mor wyszła za mąż!

 

„Moja mała córeczka jest już żoną! Jestem dumna i szczęśliwa! Niech żyją Państwo Młodzi i ich miłość! Czy może być piękniej?”, napisała wzruszona Agata Młynarska na Facebooku.

 

20 października Sylwia Mor wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera, Jakuba. Skromna i rodzinna uroczystość odbędzie się w Warszawie. Panna młoda zdecydowała się na piękną suknię ślubną w kolorze pudrowego różu! Jest ona prezentem od mamy, która zamówiła ją w pracowni zaprzyjaźnionej projektantki Lilit.

 

„Moja córka wyrosła na piękną i mądrą kobietę. Teraz zakłada własną rodzinę i wierzę, że stworzy taką, o jakiej zawsze marzyła, mówiła niedawno Agata Młynarska w rozmowie z magazynem „Party”. To dla mnie ogromne przeżycie i na pewno nie obędzie się bez wzruszeń. Powierzam Kubie mój wielki skarb i wierzę, że stworzą razem wspaniałą rodzinę”, dodała.

 

Gratulujemy! I życzymy szczęścia na nowej drodze życia!

 

Zobacz także: „Czułam, że Sylwia szuka miłości”. Agata Młynarska z córką w EKSKLUZYWNYM WYWIADZIE I SESJI VIVY!

 

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z tego wyjątkowego dnia! Jak podoba Wam się suknia ślubna panny młodej?

3/5
Agata Młynarska, Sylwia Mor, ślub
Copyright @Facebook/Agata Młynarska
3/5

W 2010 roku matka córka opowiedziały VIVIE! o łączącej je więzi:

– Kiedy po raz pierwszy pomyślałaś o Agacie: „moja mama”?

Sylwia Mor: Nie pamiętam... Uważałam, że nie mam mamy. Ale kiedy byłam załamana, właśnie tak myślałam o Agacie. Że jednak jest ktoś, na kim mogę polegać.

Agata Młynarska:  Czułam, że Sylwia mnie potrzebuje, że szuka kontaktu, szuka miłości. Nigdy jednak nie próbowałam konkurować z jej matką. Matka jest jedna, choć mama Sylwii ją opuściła. Sylwia długo nie mogła jej wybaczyć. Ale myślę, że się to w końcu udało. Potrzebowała tego, żeby zamknąć pewien rozdział w życiu i być szczęśliwą.

 

– To było przeznaczenie czy przypadek, że skrzyżowały się Wasze drogi?

Agata Młynarska: Powiem tak: jeśli nawet przypadek, to dla mnie bardzo szczęśliwy. Widziałam wiele dzieci w domach dziecka. Sylwia miała jakieś światło, aurę, która z tłumu wychowanków wyróżniała ją spokojem. Zwróciłam uwagę na jej piękne oczy, które jak dwie latarnie cały czas były wpatrzone we mnie i tak mnie filtrowały, że nie mogłam od nich uciec.

 

Zobacz też: „To dla mnie ogromne przeżycie i na pewno nie obędzie się bez wzruszeń”. Agata Młynarska planuje ślub przybranej córki!

 

 

Zobacz także: „Czułam, że Sylwia szuka miłości”. Agata Młynarska z córką w EKSKLUZYWNYM WYWIADZIE I SESJI VIVY!

 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?