To podsumowanie Cię zaskoczy!

Aleksandra Charzewska 17 grudnia 2018 14:29

Nie wiesz jak coś zrobić? Sprawdź to w Internecie! W tej ogromnej kopalni wiedzy poszukujemy już dosłownie wszystkiego. Także zagadnień dotyczących sfery urody i kosmetyków. Co w tym roku googlowaliśmy najczęściej? Firma Google zrobiła podsumowanie najbardziej nurtujących nas w 2018 zagadnień. Okazało się, że w królują w nim... rzęsy! Sprawdź w naszej galerii, co jeszcze znalazło się w zestawieniu 2018 roku.  

1/10
uroda, jak dbać o rzęsy
Copyright @Adobe Stock
1/10

1. Jak przyczepiać magnetyczne sztuczne rzęsy?

Sztuczne rzęsy na megnetycznym pasku w 2018 szturmem podbiły drogeryjne półki. Nic więc dziwnego, że metody ich przyczepiania były najczęściej poszukiwanymi hasłami w Google. Próbowałyście?

2/10
Przedłużanie rzęs
Copyright @© puhhha/Fotolia.com
2/10

2. Na czym polega lifting rzęs?

Samo używanie maskary to już zdecydowanie za mało! W tym roku większość kobiet stawiała na modne doczepianie półtrwałych rzęs lub na subtelniejszą metodę  podkreślenia spojrzenia - lifting.

3/10
uroda, jak malować rzęsy?
Copyright @Adobe Stock
3/10

3. Jak usunąć półtrwałe rzęsy?

Skoro przedłużamy rzęsy, to musimy się ich również jakoś pozbyć. Odpowiedzi na pytanie ,,jak to zrobić?'' to zrobić było trzecim najczęściej poszukiwanym hasłem w Google.

4/10
jak przedłużyć trwałość loków i fal, włosy, uroda
Copyright @Adobe Stock
4/10

4. Jaki kolor włosów najbardziej do mnie pasuje?

Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta i zależy od kilku czynników. Zanim zdecydujesz się na konkretny odcień musisz sprawdzić czy odpowiada tonom Twojej skóry i kolorowi oczu.

5/10
oko kobiety malowane eyelinerem
Copyright @© ipag/Fotolia.com
5/10

5. Jak zrobić kreskę eyelinerem?

Na to pytanie odpowiedzi poszukujemy już od wielu lat! Producenci kosmetyków dwoją się i troją, żeby dopracować ten rodzaj produktu do perfekcji i ułatwić kobietom jego użytkowanie. Jak widać w 2018, się nie udało...

6/10
Demakijaż chusteczką
Copyright @© milanmarkovic78/Fotolia.com
6/10

6. Jak zmyć makijaż bez chusteczek do demakijażu?

Są kobiety, które nie wyobrażają sobie zmywania makijażu w inny sposób. A co jeśli zabraknie chusteczek? Metod jest wiele!

7/10
aloes
Copyright @STOCK ADOBE
7/10

7. Jak nakładać aloes?

Rok 2018 zdecydowanie należał do ekologicznej, organicznej pielęgnacji. Chętnie robiłyśmy kosmetyki własnoręcznie, a składniki, takie jak aloes hodowałyśmy same.

8/10
brwi
Copyright @adobe.stock.com
8/10

8. Jak doklejać brwi?

Użytkowniczki Instagrama w tym roku z brwiami zrobiły już chyba wszystko! Były brwi brokatowe, piórka, warkocze i wiele, wiele więcej. Nic dziwnego, że po tych wszystkich eksperymentach musiały je jakoś zagęszczać.

9/10
podkłady dla skóry trądzikowej
Copyright @Adobe.Stock.com
9/10

9. Jak pozbyć się "cakey" efektu w makijażu?

Zdarzyło Ci się kiedyś stworzyć w makijażu efekt "ciasta"? To bardzo popularny przypadek! Jego przyczyną zazwyczaj jest zbyt duża ilość pudru lub źle dobrany do typu cery podkład.

10/10
jak dobrać korektor
Copyright @adobe.stock.com
10/10

10. Jak dobrać odpowiedni korektor?

Jak to zrobić? Na pewno nie przez Internet! Najlepszym sposobem jest pójście do drogerii i testowanie, testowanie, testowanie...

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.