królewski zabieg Meghan
Fot. getty images
ZE ŚWIATA URODY

Ten zabieg na twarz zrobiła sobie Meghan Markle przed ślubem. Ty też możesz!

Uwaga! To naprawdę działa!

Aleksandra Tylińska 19 maja 2018 07:50
królewski zabieg Meghan
Fot. getty images

Meghan Markle jest podziwiana za idealny styl, perfekcyjną fryzurę i… jędrną, gładką skórę. Przyszła księżna jest świadoma, że oprócz świetnych genów, ważna jest także ciągła praca nad zachowaniem młodego wyglądu. Jednym z ulubionych zabiegów na twarz Meghan Markle jest opracowany przez jej wieloletnią koleżankę i ekspertkę Nichole Joss – masaż twarzy.

„Robię masaż twarzy jednej z mojej ulubionych estetyczek – Nichol Joss, która praktycznie wyrzeźbi twoją twarz od nowa. Przysięgam, że to działa. Odkąd to robię, moje kości policzkowe i linia żuchwy są zdecydowanie bardziej wyrzeźbione” – Meghan Markle dla Birchbox

Jak wykonywać masaż twarzy?

Taki masaż możecie wykonać sami w domu. Wystarczy odrobinę olejku rozgrzać w dłoniach i opuszkami palców wykonywać okrężne ruchy od środka twarzy do zewnątrz. Po minucie należy zmienić kierunek ruchów przesuwając palce z dołu do góry. Aby wyrzeźbić linię żuchwy umieść twarz w zgięciu kostek dłoni, ślizgaj tak umieszczone palce od podbródka aż po linię uszu. Kontur twarzy będzie zdecydowanie lepiej wyglądał, jeśli położysz kciuki pod kośćmi policzkowymi i delikatnie ponaciskasz – powtarzaj 6 razy. Jędrniejszą skórę w okolicach szyi uzyskasz, jeśli delikatnie, okrężnymi ruchami wmasujesz pozostały olejek. Po takim masażu skóra będzie wyglądała po prosu królewsko! 

 

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.