Meghan Markle i książę Harry
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Harry na ścisłej diecie! Tak przygotowuje się do ślubu z Meghan

Widać efekty?

Gabriela Czernecka 9 maja 2018 19:55
Meghan Markle i książę Harry
Fot. East News

Przygotowania do ślubu Meghan i Harry’ego ruszyły pełną parą. Zakochani już 19 maja 2018 roku, czyli za niecałe dwa tygodnie staną na ślubnym kobiercu. Suknia ślubna gotowa, zaproszenia wysłane, pozostało jedynie… zadbać o sylwetkę. I właśnie nad tym usilnie pracuje obecnie książę Harry. Jego dieta może Was zaskoczyć!

Dieta księcia Harry’ego

Książę Harry jest na diecie! To zasługa ukochanej, która jak wiadomo, ma obsesję na punkcie zdrowego żywienia. Je zbalansowane posiłki, kocha pilates, uprawia jogę. Ostatnio coraz częściej można zobaczyć ją biegająca po ogrodach Pałacu Kensington. Sylwetka Meghan Markle to zasługa ćwiczeń i odpowiedniego żywienia. Jej figura naprawdę robi wrażenie.

Nic dziwnego, że swoją pasję do zdrowego trybu życia postanowiła zaszczepić w księciu Harry'm, który ostro wziął się za siebie. Jak podaje Daily Mail, książę Harry od kilku tygodni jest na ścisłej diecie. Według informacji serwisu książę zrzucił już prawie pięć kilogramów w bardzo krótkim czasie. Na czym polega jego dieta?

„Meghan kompletnie zmieniła dietę Harry’ego. Kazała mu pić soki i zgubił już prawie pięć kilo, co dla tak szczupłej osoby jak on jest naprawdę sporym osiągnięciem”, mówi informator serwisu. Faktycznie dieta księcia Harry'ego oparta jest na takich produktach, które dostarczają najwięcej wartości odżywczych, takich jak jabłka, jagody, jarmuż czy zielona herbata. Przez pierwsze kilka dni książę pił dziennie zaledwie... trzy zielone koktajle i spożywał jeden posiłek. 

Podstawowa zasada w diecie Harry'ego to mniejsza ilość węglowodanów, za to sporo jarmużu i komosy ryżowej. Para młoda zakupiła nawet sokowirówkę wysokiej klasy, co ma zmobilizować ich do systematycznego odżywiania się zdrowymi produktami. „Kupili sokowirówkę z najwyższej półki,  on odżywia się głównie na koktajlach owocowych i warzywnych. Ona odcięła go również  od mięsa”, pisze Daily Mail

Efekty diety Harry'ego już zaczynają być widoczne. Pamiętacie jego zdjęcia z zaręczyn? Faktycznie książę przeszedł niezłą przemianę!  

Książę Harry i Meghan Markle, zaręczyny księcia Harry'ego
Fot. East News

Meghan Markle i książę Harry
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?