Czego szukano w USA, a czego w Niemczech?

Aleksandra Charzewska 23 grudnia 2018 13:01

W Google rok 2018 zdecydowanie należał do rzęs. Statystyki wyszukiwań Pinterest prezentują się jednak bardziej różnorodnie. W zależności od konkretnych państw, a nawet kontynentów podejście do urodowych trenów wygląda zupełnie inaczej. Okazuje się, że mieszkańcy Ameryki Północnej i Południowej podążają za najgorętszymi tendencjami, a mieszkańcy Europy są przywiązani do klasycznych rozwiązań i nie w głowie im żadne nowinki. Czego poszukiwaliśmy w 2018 na Pinterest? Zobaczcie sami!  

1/5
uroda, krótkie włosy
Copyright @Adobe Stock
1/5

Niemcy - Pixie Cut

Okazuje się, że nawet w dobie long bobów moda na klasyczny pixie cut nie przemija i odnajduje swoich zwolenników. W Niemczech to właśnie ta fryzura była najczęściej wyszukiwana na Pintereście.

2/5
trend uroda usta w kolorze wina
Copyright @East News
2/5

Brazylia - Usta w kolorze wina

Winny kolor ust królował podczas jesienno-zimowych pokazów mody. Nic więc dziwnego, że Brazylijki oszalały na jego punkcie, a inspiracji do winnych makijaży szukały w serwisie Pinterest.

3/5
Włosy red velvet
Copyright @instagram.com/karin.wella/
3/5

Meksyk - Czerwone włosy

Red Velvet to jeden z najpopularniejszych trendów w koloryzacji włosów 2018 roku. Jak widać wyjątkowo spodobał się mieszkańcom Meksyku, którzy w porównaniu do roku poprzedniego czerwonych włosów wyszukiwali aż o 222 procent więcej.

4/5
Gwiazdy w fioletowym makijażu
Copyright @East News
4/5

Stany Zjednoczone - Fioletowe cienie do powiek

Fioletowy makijaż oczu królował w tym roku zarówno na tygodniach mody, jak i na czerwonych dywanach. Amerykanie podchwycili trend, a fioletowych odcieni poszukiwali na Pintereście.

5/5
czerwone ombre na paznokciach
Copyright @©Nobilior/fotolia
5/5

Wielka Brytania - Czerwony manicure

Czerwony lakier to prawdziwa klasyka w stylizacji paznokci. Okazało się, że jeżeli chodzi o manicure to mieszkańcy Wielkiej Brytanii nie lubią eksperymentować i stawiają na sprawdzone opcje.

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.