Te makijaże i fryzury będą rządzić latem!

Ksenia Krasko 15 kwietnia 2019 15:29

Pierwszy weekend najmodniejszego festiwalu muzycznego już za nami! Coachella rządzi się swoimi prawami, a stylizacje i pomysły na makijaże co roku stają się najmodniejszymi trendami nadchodzącego lata. Na tak ważnym wydarzeniu nie mogło zabraknąć gwiazd – świętem muzyki cieszyły się w tym roku m.in. Romee Strijd, Winnie Harlow czy Hailey Bieber. Nie zabrakło też influencerek z Polski – Julia Maffashion Kuczyńska, Jessica Mercedes i Karolina Gilon wyglądały naprawdę przepięknie!

Oto najlepsze makijaże i upięcia włosów z pierwszego weekendu Coachelli!  

1/8
Copyright @instagram.com/maffashion_official/
1/8

Maffashion

Maffashion postawiła na typowo festiwalowy look! Jej fryzura to prawdziwy hit tego sezonu – warkoczyki, ozdobione kolorową tasiemką to sposób na super dziewczęcy, naturalny wygląd.

2/8
Copyright @instagram.com/romeestrijd/
2/8

Romee Strijd

Modelka postawiła na biel i bardzo naturalną stylizację. Długie fale i praktycznie niewidoczny make up to doskonały pomysł na codzienny look – sprawdzi się nie tylko na festiwalu muzycznym!

3/8
Copyright @
3/8

Karolina Gilon

Karolina Gilon dobrze wie, że włosy w odcieniach szarości i srebra są na topie!

4/8
Copyright @instagram.com/winnieharlow/
4/8

Winnie Harlow

Modelka postawiła na jeden z najmodniejszych odcieni włosów – pastelowy róż rządził trendami urodowymi już w zeszłym roku – i mocno podkreślone oczy. Idealny duet!

5/8
Copyright @East News
5/8

Hailey Bieber

Hailey Bieber postawiła na naturalność i prostotę. Modne okulary i perfekcyjnie podkreślone usta to znak rozpoznawczy modelki.

6/8
Copyright @
6/8

Jemerced

Jessica Mercedes to kolejna z gwiazd, stawiających na naturalność – jej look to lekkie fale i delikatny makijaż.

7/8
Copyright @instagram.com/vanessahudgens/
7/8

Vanessa Hudgens

Aktorka jest wielką fanką Coachelli! Jej stylizacje festiwalowe zawsze są trafione. Tym razem również nie zawiodła – świetlisty makijaż i ozdoby na twarzy to trend tego lata!

8/8
Copyright @instagram.com/gigihadid/
8/8

Gigi Hadid

Podkreślone oczy, usta w kolorze nude i kolorowe dodatki – oto idealny festiwalowy look według modelki Gigi Hadid!

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.