Sprawdźcie co będzie trendy!

Aleksandra Charzewska 16 stycznia 2019 09:28

Jaki manicure będzie hitem nadchodzącego lata? Instagram już to wie! Influencerki oraz profesjonalni manicurzyści ustanowili najgorętsze trendy. Królować będą zarówno intensywne, jak i klasyczne kolory, a także... błysk! Gorące miesiące przyniosą nam także nowego zastępcę wszelkich odcieni nude, z którym z pewnością nie będziemy chciały się rozstać również jesienią. Jakie kolory paznokci będą trendy tego lata? Sprawdźcie w naszej galerii!  

1/5
top 6 kolorów paznokci na lato
Copyright @instagram.com/tombachik/
1/5

1. Czysta biel

Kiedyś były oznaką braku gustu, ostatnio jednak powróciły do łask. Biały manicure będzie jednym z najmodniejszych tego lata. Koniecznie zaopatrz się w biały lakier i sporą dawkę cierpliwości... Biel na paznokciach wygląda szykownie i nowocześnie, ale niestety jest trudna w aplikacji bardzo łatwo ją zabrudzić.

2/5
top 6 kolorów paznokci na lato
Copyright @instagram.com/makeup.0n1y/
2/5

2. Oragne neon

Intensywny, neonowy pomarańcz w 2019 króluje nie tylko w świecie mody, ale także urody. W następnych sezonach nie będziesz mogła się obyć bez energetyzującego koloru na swoich paznokciach. Neonowy pomarańcz świetnie prezentuje się z bielą i dżinsem, a także jako element monochromatycznej stylizacji.

3/5
top 6 kolorów paznokci na lato
Copyright @instagram.com/aliciatnails/
3/5

3. Wszystkie rodzaje brokatu

W tym roku karnawałowe paznokcie pozostaną z nami... aż do lata! Podczas ciepłych miesięcy każdy rodzaj błysku na paznokciach będzie bardzo pożądany. Możesz zdecydować się na brokatowy lakier, top coat z drobinkami lub błyszczące dżety do manicure.

4/5
top 6 kolorów paznokci na lato
Copyright @instagram.com/aliciatnails/
4/5

4. Multicolor

Kilka kolorów na jednej dłoni? Dlaczego nie! Latem nie bój się zaszaleć i pomaluj paznokcie różnymi lakierami do paznokci. Pamiętaj jednak, żeby wszystkie lakiery były do siebie kolorystycznie zbliżone. Mogą być to np. różne odcienie tego samego koloru lub kolory o podobnej tonacji.

5/5
top 6 kolorów paznokci na lato
Copyright @instagram.com/neon_nails_leicester/
5/5

5. Lilac

Kolor liliowy latem zastąpi Ci klasyczny ocień nude. Ten delikatny odcień fioletu pięknie prezentuje się przy opalonej skórze, jest to wiec idealny wakacyjny wybór.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.