Sprawdźcie co będzie trendy!

Aleksandra Charzewska 16 stycznia 2019 09:28

Jaki manicure będzie hitem nadchodzącego lata? Instagram już to wie! Influencerki oraz profesjonalni manicurzyści ustanowili najgorętsze trendy. Królować będą zarówno intensywne, jak i klasyczne kolory, a także... błysk! Gorące miesiące przyniosą nam także nowego zastępcę wszelkich odcieni nude, z którym z pewnością nie będziemy chciały się rozstać również jesienią. Jakie kolory paznokci będą trendy tego lata? Sprawdźcie w naszej galerii!  

1/5
top 6 kolorów paznokci na lato
Copyright @instagram.com/tombachik/
1/5

1. Czysta biel

Kiedyś były oznaką braku gustu, ostatnio jednak powróciły do łask. Biały manicure będzie jednym z najmodniejszych tego lata. Koniecznie zaopatrz się w biały lakier i sporą dawkę cierpliwości... Biel na paznokciach wygląda szykownie i nowocześnie, ale niestety jest trudna w aplikacji bardzo łatwo ją zabrudzić.

2/5
top 6 kolorów paznokci na lato
Copyright @instagram.com/makeup.0n1y/
2/5

2. Oragne neon

Intensywny, neonowy pomarańcz w 2019 króluje nie tylko w świecie mody, ale także urody. W następnych sezonach nie będziesz mogła się obyć bez energetyzującego koloru na swoich paznokciach. Neonowy pomarańcz świetnie prezentuje się z bielą i dżinsem, a także jako element monochromatycznej stylizacji.

3/5
top 6 kolorów paznokci na lato
Copyright @instagram.com/aliciatnails/
3/5

3. Wszystkie rodzaje brokatu

W tym roku karnawałowe paznokcie pozostaną z nami... aż do lata! Podczas ciepłych miesięcy każdy rodzaj błysku na paznokciach będzie bardzo pożądany. Możesz zdecydować się na brokatowy lakier, top coat z drobinkami lub błyszczące dżety do manicure.

4/5
top 6 kolorów paznokci na lato
Copyright @instagram.com/aliciatnails/
4/5

4. Multicolor

Kilka kolorów na jednej dłoni? Dlaczego nie! Latem nie bój się zaszaleć i pomaluj paznokcie różnymi lakierami do paznokci. Pamiętaj jednak, żeby wszystkie lakiery były do siebie kolorystycznie zbliżone. Mogą być to np. różne odcienie tego samego koloru lub kolory o podobnej tonacji.

5/5
top 6 kolorów paznokci na lato
Copyright @instagram.com/neon_nails_leicester/
5/5

5. Lilac

Kolor liliowy latem zastąpi Ci klasyczny ocień nude. Ten delikatny odcień fioletu pięknie prezentuje się przy opalonej skórze, jest to wiec idealny wakacyjny wybór.

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.