Już teraz wypróbuj jesienne trendy!

Ksenia Krasko 16 marca 2019 15:30

Wymagające i zabierające czas stylizacje włosów są wątpliwą przyjemnością, ale brak pomysłu na codzienną fryzurę może być równie denerwujący. Postaw na prostotę – warkocze, zgrabne koczki i końskie ogony, które widzieliśmy na pokazach największych domów mody. Nie musisz czekać na jesień, ponieważ te stylizacje to odwieczna klasyka!

Jeśli brakuje Ci pomysłu na nową fryzurę, mamy dla Ciebie kilka inspiracji z ostatnich Tygodni Mody. Znajdziesz je w naszej galerii!  

1/5
Copyright @instagram.com/chloe/
1/5

Fale w stylu plażowym

Jeśli chcesz uzyskać perfekcyjny rezultat, jak na pokazie Chloe, poświęć trochę czasu na odpowiednią stylizację. Zacznij zawijać włosy od nasady głowy, poruszając się w kierunku twarzy i pozostawiając proste końcówki. Po wszystkim użyj sprayu teksturyzującego, aby utrzymać efekt na dłużej.

2/5
Copyright @instagram.com/victoriabeckham/
2/5

Gładki ogon

Najlepiej wygląda na grubych, prostych włosach: ważne jest, aby pasma były błyszczące. Odpowiednia pielęgnacja pomoże osiągnąć pożądany efekt. Aby zrobić idealny ogon, wygładź włosy za pomocą grzebienia, a następnie zbierz je z tyłu głowy. Zabezpiecz cienką gumką i użyj lakieru do włosów.

3/5
Copyright @instagram.com/wellanordic/
3/5

Luźny koczek

Ta nieskomplikowana stylizacja pasuje do każdego rodzaju włosów! Pozbieraj pasma, skręć je z tyłu głowy i zabezpiecz elastyczną gumką lub tasiemką. Możesz użyć odrobiny bardzo lekkiego lakieru. Nie walcz z wystającymi kosmykami – ta fryzura może wyglądać nieco "niechlujnie".

4/5
Copyright @instagram.com/eugenesouleiman/
4/5

Zrelaksowany warkocz

Zapleć klasyczny warkocz, ale zacznij jak najniżej i nie zaciągaj go zbyt mocno. Aby zabezpieczyć fryzurę, użyj cienkich gumeczek. Jeśli długość Twoich włosów na to pozwala, możesz owinąć warkocz wokół głowy, a otrzymasz delikatną i romantyczną stylizację.

5/5
Copyright @instagram.com/senstylable/
5/5

Luźno spięte

Zdrowe i lśniące pasma, ujarzmione efektownymi spinkami, to prawdziwy hit! Jeśli chcesz powtórzyć look z pokazu Chanel, zacznij od prostowania włosów. Możesz użyć tylko niewielkiej ilości żelu wygładzającego – ta fryzura musi wyglądać bardzo naturalnie.

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.