Zobacz nasze podsumowanie!

Aleksandra Charzewska 20 grudnia 2018 19:30

Klasyczne smoky eye, czarny eyeliner i maskara w 2018 odeszły do lamusa! Najgorętsze, kolorowe trendy lansowały w tym roku na czerwonych dywanach najgorętsze nazwiska. Modelki, aktorki i piosenkarki inspirowały do eksperymentowania z makijażem i wychodzenia ze swojej kosmetycznej strefy komfortu. Czerń na usta a róż na rzęsy! Makijażowym rewersem zaskoczyły nas w 2018 między innymi Rihanna i Beyonce. Kto jeszcze sprostał tegorocznym trendom? Zobaczcie w naszej galerii!  

1/7
hot trendy makijaż
Copyright @Gilbert Flores/Broadimage/EAST NEWS
1/7

Kolorowe smoky eye

Wciąż uwielbiamy wszelkie odcienie brązu i czerń, ale w tym roku to intensywne odcienie podbiły nasze... powieki! Na czerwonych dywanach zobaczyliśmy smoky eye już chyba we wszystkich kolorach tęczy. Królowały zarówno neony, jak i pastele, a także metale.

2/7
hot trendy makijaż
Copyright @James Gourley/REX/Shutterstock/EAST NEWS
2/7

Biały eyeliner

Wygląda bardzo nowocześnie i stylowo, a także jest dużo łatwiejszy w aplikacji - biały eyeliner ma naprawdę wiele zalet. W tym roku dobierano go nie tylko do streetowych stylizacji z dżinsem w roli głównej jak Rita Ora, ale także do korespondującego kolorystycznie garnituru jak Margot Robbie.

3/7
hot trendy makijaż
Copyright @instagram.com/kyliejenner
3/7

Total neon

W jakim połączeniu neon wygląda najlepiej? Oczywiście neonu! Tegoroczne makijaże obfitowały w kolorowe total looki. Mocny kolor na powiekach i produkt w odpowiadającym kolorze nałożony na usta to absolutny hit, lansowany między innymi przez Kylie Jenner.

4/7
hot trendy makijaż
Copyright @instagram.com/patrickta/
4/7

Wszędzie róż!

Na powiekach, na policzkach i ustach. Szczególnie dobrze wyglądał w wersji a'la Rihanna - najpierw nakładamy go na powieki, następnie przeciągamy kolor na szyty kości policzkowych, policzki, a na koniec nanosimy na usta.

5/7
hot trendy makijaż
Copyright @FaceToFace/REPORTER
5/7

Diamentowy eyeliner

Zamiast malować dolną powiekę cieniem lub kredką, podkreśl spojrzenie... kryształkami! Taki look na czerwonym dywanie podczas tegorocznego festiwalu w Cannes prezentowała Amber Heard. Swoim makijażem aktorka olśniła wszystkich tam obecnych!

6/7
hot trendy makijaż
Copyright @Getty Images for PUMA
6/7

Kolorowe rzęsy

Kolorowe maskary podczas tegorocznych pokazów mody pojawiały się kilkanaście razy. Gwiazdy szybko podchwyciły lansowany przez projektantów look i tak jak Rihanna, kolorowym tuszem malowały rzęsy na festiwale muzyczne i inne letnie imprezy.

7/7
hot trendy makijaż
Copyright @instagram.com/beyonce/
7/7

Akcent na usta

W tym roku na ustach największych trendsetterów królowały ciemne kolory. I nie mowa tu o winie czy wiśni, a szarościach, granatach i odcieniach grafitu. W takim charakterystycznym makijażu szybko odnalazły się Beyonce i Hailey Baldwin.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.