Doda piękna figura
Fot. materiały prasowe
Metamorfozy gwiazd

„Od 5 lat nie maluję się na co dzień w ogóle” mówi Doda

Jak piosenkarka wygląda bez makijażu?

Redakcja VIVA! 9 marca 2020 13:31
Doda piękna figura
Fot. materiały prasowe

Doda od lat kojarzy nam się z bardzo wyrazistym wizerunkiem – efektownymi kreacjami odkrywającymi często sporo ciała i dość mocnym makijażem. Dlatego sporym zaskoczeniem okazał się fakt, że piosenkarka już od 5 lat na co dzień zupełnie się nie maluje. Jako dowód dodała na Instagramie swoje zdjęcie bez makijażu. Jak na nim wygląda?

Doda nie maluje się od 5 lat?

My jesteśmy zachwyceni tym delikatnym lookiem pisoenkarki. Na zdjęciu widać śliczną twarz bez podkładu i cieni do powiek. Są tylko przedłużane rzęsy i odrobina balsamu do ust. Piosenkraka ma doskonałą skórę, więc wcale nas nie dziwi, że na co dzień woli pokazywać się bez make-upu!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Już od 5 lat nie maluje się na co dzień W OGÓLE 👹

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Na pytanie fanki, dlaczego się maluje, odpowiedziała: „bo mi szkoda cery, skóra się wspaniale odwdzięcza💪 po paru tygodniach już nawet nie myślisz o malowaniu bo nie ma czego zakrywać. Swoje już się zmalowałam w życiu. Już nic nie muszę udowadniać”. I dodaje: „to może tez kwestia odżywania. Ja utrzymuje mega higienę organizmu od wewnątrz i to od azu widać na zewnątrz”.

Fani też zachwycają się urodą gwiazdy zasypując ją komplementami!Chciałabym wyglądać tak bez makijażu

A wyglądasz obłędnie!

Bardzo ładnie Ci bez makijażu. Niektórym kobietom wiek zdecydowanie służy

My czekamy na kolejne zdjęcia Dody bez makijażu! 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.