tusz Jennifer Lopez
Fot. Instagram Jennifer Lopez
Ze świata urody

Ulubione kosmetyki do makijażu Jennifer Lopez kupisz w Polsce!

Jaką markę wybiera słynna piosenkarka?

Marta Cieplak 19 stycznia 2022 12:30
tusz Jennifer Lopez
Fot. Instagram Jennifer Lopez

Jennifer Lopez jest jedną z najbardziej utalentowanych kobiet w Hollywood. Nie tylko doskonale śpiewa i tańczy, ale jest też świetną aktorką. Do tego mimo 52 lat nadal ma figurę, jakiej mogą jej pozazdrościć trzydziestolatki i twarz niemal bez zmarszczek. Nie wiemy czy to zasługa genów, czy jednak zabiegów medycyny estetycznej, ale pewne jest, że  prezentuje się bez skazy. Urodę podkreśla jeszcze umiejętnie makijażem. Jej ulubione kosmetyki można już kupić w Polsce. I wcale nie kosztują fortuny.

ZOBACZ TAKŻE: Jennifer Lopez pokazała się w najgorszej fryzurze w historii!

Ulubione kosmetyki Jennifer Lopez

Okazuje się, że choć Jennifer Lopez mogłaby korzystać z najdroższych kosmetyków robionych na jej specjalne zamówienie, najbardziej lubi te dostępne w perfumeriach Sephora, a stworzone przez guru makijażu, Pat McGrath.

Z szerokiej oferty tej marki J.Lo najbardziej lubi pogrubiający tusz do rzęs Dark Star Mascara i kredkę (oczywiście czarną) PermaGel Ultra. To tymi dwoma produktami jest w stanie wyczarować swój zmysłowy makijaż oczu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Jennifer Lopez jakich kosmetyków używa
Fot. materiały prasowe
Jennifer Lopez ma także słabość do błyszczyka Lust w cielistym odcieniu – to właśnie nim była umalowana podczas festiwalu w Wenecji, gdzie publicznie całowała przed fotografami Bena Afflecka po ich głośnym powrocie. Musimy przyznać, że jej makijaż mimo to przez cały dzień prezentował się idealnie.

Jennifer Lopez Wenecja
Fot. East News

Kosmetyki Pat McGrath są doskonałej jakości i bardzo wydajne, więc ich cena jest atrakcyjna jak na to, na jak długo starczają i jaki zapewniają efekt. Błyszczyk i kredka kosztują 107,90 zł, a ulubiony tusz J.Lo 169 zł. Skusisz się?

Jennifer Lopez i Ben Afleck Wenecja
Fot. East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.