Zainspiruj się fryzurą księżnej Cambridge.

Marta Baran 2 kwietnia 2019 08:00

Kiedy Kate Middleton pokazuje się publicznie widać, że lubi eksperymentować z nowymi upięciami włosów. Długie, lekkie fale, gustowne toczki oraz wyszukane koki to coś, z czego księżna jest znana. Ku radości wszystkich fanek żony następcy tronu, jej fryzury nie są trudne do wykonania, więc z łatwością odtworzycie je same w domu. Każda z nas może zainspirować się Kate i stworzyć coś podobnego na własnej głowie.

Kate Middleton - fryzury 

Przyjrzeliśmy się najbardziej efektownym fryzurom, na które księżna zdecydowała się na przestrzeni lat. Koniecznie zobaczcie jej najlepsze stylizacje włosów. Które najbardziej przypadły Wam do gustu? 

1/10
Copyright @INSTAGRAM @katemiddletomphotos
1/10

Kate Middleton, luty 2019 rok

Księżna pokazała się w niskim upięciu na wręczeniu nagród Brytyjskiej Akademii Sztuki Filmowej - BAFTA. Fryzura, jak i cała stylizacja prezentowały się niesamowicie! 

2/10
Copyright @INSTAGRAM @catherine_mountbatten_windsor
2/10

Kate Middleton, grudzień 2018 rok

To łatwe do wykonania upięcie może zrobić każda z nas samodzielnie w domu. Prosta, lecz efektowna fryzura to sprawdzony sposób na idealne włosy u księżnej.

3/10
Copyright @INSTAGRAM @catherine_mountbatten_windsor
3/10

Kate Middleton, listopad 2018 rok

Trzeba przyznać, że Middleton zdecydowanie wie, co jest teraz w modzie. Niski kucyk, wiązany wstążką to hit tego sezonu!

4/10
Copyright @INSTAGRAM @katemiddletomphotos
4/10

Kate Middleton, październik 2018 rok

Według protokołu podczas książęcych ślubów nakrycie głowy to konieczność. Podczas uroczystości zaślubin księżniczki Eugenii, Kate pojawiła się w toczku w kolorze ciemnego różu. Do tego miała oczywiście klasyczne, niskie upięcie.

5/10
Copyright @INSTAGRAM @katemiddletomphotos
5/10

Kate Middleton, październik 2018 rok

Bogato zdobiona tiara idealnie podkreśla nawet prostą fryzurę.

6/10
Copyright @EAST NEWS
6/10

Kate Middleton, lipiec 2018 rok

Kate Middleton lubi efektowne akcesoria we włosach. W dniu chrztu księcia Louisa miała na sobie toczek Jane Taylor.

7/10
Copyright @EAST NEWS
7/10

Kate Middleton, lipiec 2017 rok

Na przyjęciu urodzinowym królowej Elżbiety postawiła na delikatne fale, które wyglądały bardzo naturalnie, a jednocześnie szykownie.

8/10
Copyright @INSTAGRAM @catherine_mountbatten_windsor
8/10

Kate Middleton, 2016 rok

Prosty zabieg, który nada fryzurze elegancji? Grzywka! To świetne rozwiązanie dla kobiet, które niekoniecznie mają czas, aby godzinami spędzać czas przed lustrem.

9/10
Copyright @EAST NEWS
9/10

Kate Middleton, wrzesień 2016 rok

To nasze ulubione upięcie. Opaska z warkocza nadaje uczesaniu klimatu boho, który rzadko można zaobserwować u księżnej. A bardzo do niej pasuje!

10/10
Copyright @INSTAGRAM @katemiddletomphotos
10/10

Kate Middleton, 2006 rok

To zdjęcie Kate z czasów, kiedy nie była jeszcze żoną księcia Williama. Już wtedy mogła pochwalić się pięknymi włosami, choć jak widać nie przykładała do uczesania tak dużej wago jak dzisiaj!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…