ZE ŚWIATA URODY

Najpiękniejsze upięcia włosów w stylu Kate Middleton!

Zainspiruj się fryzurą księżnej Cambridge.

Marta Baran 2 kwietnia 2019 08:00

Kiedy Kate Middleton pokazuje się publicznie widać, że lubi eksperymentować z nowymi upięciami włosów. Długie, lekkie fale, gustowne toczki oraz wyszukane koki to coś, z czego księżna jest znana. Ku radości wszystkich fanek żony następcy tronu, jej fryzury nie są trudne do wykonania, więc z łatwością odtworzycie je same w domu. Każda z nas może zainspirować się Kate i stworzyć coś podobnego na własnej głowie.

Kate Middleton - fryzury 

Przyjrzeliśmy się najbardziej efektownym fryzurom, na które księżna zdecydowała się na przestrzeni lat. Koniecznie zobaczcie jej najlepsze stylizacje włosów. Które najbardziej przypadły Wam do gustu? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.