Nie masz pomysłu na swoją fryzurę? Zainspiruj się gwiazdami Hollywood!

Aleksandra Tylińska 16 grudnia 2021 15:30

Długie włosy są niezwykle kobiece. Doskonale wiedzą o tym także gwiazdy Hollywood, które często na czerwonych dywanach prezentują swoje długie, puszczone luźno włosy, które układają się w stylowe i modne fryzur. Wiedzą bowiem, że odpowiednio ułożone włosy dodadzą uroku każdej kobiecie.

ZOBACZ TEŻ: Selena Gomez piękne spojrzenie zawdzięcza płatkom pod oczy!

Szczęśliwe posiadaczki takiej długości mają szerokie pole do popisu. Fale, spięte w kucyk, luźny kłos czy uczesanie z grzywką – macie nieograniczone możliwości. Przed pójściem do salonu fryzjerskiego na idealne ścięcie, sprawdźcie, jak wyglądają gwiazdy w długich włosach.

CZYTAJ TAKŻE: Używasz perfum? Sprawdź, kiedy tracą ważność i nie powinnaś już ich stosować!

Jessica Alba doskonale prezentuje się w grzywce, idealnie proste i ciemne włosy to wizytówka sióstr Kardashian, a od Olivii Wilde w falach długości do ramion nie można oderwać wzroku! Indywidualne, dopasowane do Waszego kształtu twarzy cięcie to połowa sukcesu! A wy? Wolicie długie czy krótkie włosy? Jeśli nie macie pomysłu na swoją fryzurę, zainspirujcie się gwiazdami Hollywood. One wiedzą, jak zrobić piorunujące wrażenie!  

1/6
długie włosy
Copyright @Getty Images
1/6

Sarah Jessica Parker w uwodzicielskich falach

2/6
długie włosy
Copyright @Getty Images
2/6

Jennifer Lopez jako długowłosa blondynka

3/6
długie włosy
Copyright @Getty Images
3/6

Olivia Wilde w eleganckich falach 

4/6
długie włosy
Copyright @Getty Images
4/6

Długie, ciemne i proste włosy to znak rozpoznawczy Kim Kardashian 

5/6
długie włosy
Copyright @Getty Images
5/6

Jennifer Lopez w odsłonie z grzywką!

6/6
długie włosy
Copyright @Getty Images
6/6

Jessica Alba wygląda niezwykle dziewczęco w tej fryzurze

Wideo

Od 35 lat jest szczęśliwym mężem; cieszy się, że synowie nie poszli w jego ślady. Mirosław Baka prywatnie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.