Kate i Meghan
Fot. Getty Images
Ze świata urody

Wielka Brytania. Czy Kate i Meghan poprawiały swoją urodę?

Specjaliści wyjawili, co w sobie zmieniły!

Aleksandra Charzewska 12 lipca 2021 16:27
Kate i Meghan
Fot. Getty Images

Brytyjscy specjaliści na postawie specjalnych wyliczeń udowodnili, że księżna Meghan jest najpiękniejszą kobietą w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Okazało się jednak, że zarówno żona księcia Harrego, jak i żona księcia Williama mają na swoim koncie kilka zabiegów, które poprawiły ich wygląd. Na co zdecydowały się Meghan i Kate?

Zobacz też: Meghan w wywiadzie upokorzyła księżną Kate! Skłamała na temat ich relacji?

Co poprawiły sobie księżne Meghan i Kate?

Specjaliści od medycyny estetycznej przeanalizowali wygląd Kate i Meghan i doszli do wniosków, że obie poddały się pewnym upiększającym zabiegom. Jak się okazało, obie księżne poprawiły sobie… kształt  nosa!

Jej nos jest prosty z uroczym, zaokrąglonym końcem i jest idealnie proporcjonalny do jej twarzy. To wszystko sprawia, że profil Kate jest bardzo atrakcyjny. – wyznał w Daily Mail chirurg plastyczny, Maurizio Persico.

Okazało się również, że Meghan poddawała się podobnym zabiegom jeszcze zanim została księżną. Na ten temat wypowiedział się doktor Dan Marsh w brytyjskim serwisie Express.

Meghan ma szczęście, że jej skóra jest naturalnie tłusta, co sprawi, że będzie starzeć się o wiele wolniej ale przez to, że pracuje w Hollywood musi poddawać się specjalnym peelingom, które utrzymają jej cerę w idealnej kondycji. Potrzebna jest jej również niewielka ilość botoksu w okolicach nosa i oczu. -  powiedział doktor.

Meghan i Kate stosują botoks

Media donoszą, że Meghan, tak samo jak księżna Kate po wstąpieniu do brytyjskiej rodziny królewskiej wciąż wspomaga się botoksem. Zdradził ją fakt, że na niektórych zdjęciach jej prawa brew brwi znajduje się niżej, niż lewa, co jest skutkiem ubocznym wstrzyknięcia w twarz botoksu.

Na niektórych zdjęciach można było zauważyć, że prawa brew jest troszkę niżej od lewej. To chwilowy efekt uboczny tego zabiegu - wyznał jeden z chirurgów plastycznych w rozmowie z magazynem "Closer Weekly".

Bardzo możliwe również, że perfekcyjny kształt nosa, Meghan zawdzięczka kwasowi hialuronowemu, który jest w stanie zmieniać rysy twarzy.  

Księżna Kate w sukni  domu mody Alexander McQueen na kolacji w Buckingham Palace
Fot. John Stillwell/Press Association/East News
Księżna Meghan zaliczyła pierwszą modową wpadkę
Fot. Rex Features/East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.