Meghan Markle
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA URODY

Sekretem długich i gęstych rzęs Meghan Markle jest ta odżywka! 

Możesz ją kupić w Polsce!

Aleksandra Charzewska 18 sierpnia 2018 14:59
Meghan Markle
Fot. Getty Images

Dla wielu osób Meghan Markle jest niekwestionowaną ikoną piękna i stylu. Nic dziwnego! W końcu księżna Sussex zawsze prezentuje się perfekcyjnie, a idealnie dopracowany makijaż, fryzura, manicure i strój są jej znakami rozpoznawczymi. Zachwycający efekt pozwala jej zachować także odpowiedni rytuał pielęgnacyjny. I choć Meghan jest kosmetyczną minimalistką istnieje kilka ulubieńców, których w jej kosmetyczce nigdy nie może zabraknąć. Jednym z nich jest odżywka do rzęs. Jaka konkretnie?

Jaka jest ulubiona odżywka do rzęs Meghan Markle?

Odżywka jakiej codziennie używa Meghan jest stosunkowo niedroga. W Internecie można ją kupić już od 170 złotych. To dość nie wygurowana cena jak na królewskie standardy żony księcia Harrego. Mowa o odżywce RevitaLush, która ma wydłużać i pogrubiać rzęsy, a także zapobiegać ich wypadaniu i blaknięciu.

,,Używam RevitaLash i przysięgam, że moje rzęsy nigdy nie były tak długie” – wyznała Meghan.

Patrząc na piękny wachlarz długich rzęs Meghan, odżywka do rzęs powinna być kosmetykiem niezbędnym w każdej kosmetyczne. Należy pamiętać, że pierwsze efekty stosowania tego specyfiku widać zazwyczaj dopiero po 30 dniach od rozpoczęcia stosowania. Meghan udowadnia, że warto być cierpliwym!  

Meghan Markle, książę Harry, nagrody Queen's Young Leaders
Fot. Getty Images

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.