O TYM SIĘ MÓWI

Meghan w wywiadzie upokorzyła księżną Kate! Skłamała na temat ich relacji?

„Nie jest w stanie odpowiedzieć na roszczenie”

Olga Figaszewska 18 marca 2021 14:51

Wywiad księcia Harry’ego i Meghan Markle rzuca nowe światło na ich relacje z członkami brytyjskiej rodziny królewskiej. W rozmowie z Oprah Winfrey poruszono temat konfliktu między księżną Kate i Meghan. Media donosiły, że panie od początku nie darzyły się szczególną sympatią. Podkreślano, że ukochana księcia Harry’ego doprowadziła Kate do płaczu w trakcie przygotowań do swojego ślubu. Księżna Sussex wyjaśniła, że tak naprawdę było zupełnie odwrotnie. Czy Kate spodziewała się, że ukochana Harry’ego opowie publicznie swoją wersję wydarzeń? Teraz ma do niej jeszcze większy żal.

Księżna Kate i Meghan Markle - jak wygląda ich relacja? 

Wywiad Meghan Markle i księcia Harry’ego wywołał ogromne poruszenie. Para oskarżyła Windsorów o rasizm, brak wsparcia, pomocy, kiedy para znalazła się pod ostrzałem mediów. Księżna Sussex wróciła wspomnieniami do swojej relacji z Kate, a także konfliktu, o którym w pewnym momencie rozpisywały się media na całym świecie.

Zobacz też: Wywiad u Oprah to był dopiero początek. Meghan i Harry zamierzają pogrążyć rodzinę królewską?!

Trudno było ukryć, że między księżnymi nie było tak idealne, jak wydawało się fanom brytyjskiej monarchii. Media podkreślały, że Kate i Meghan od początku rywalizowały ze sobą na wielu polach. Żona Williama podobno czuła zagrożenie w ukochanej Harry'ego. Wydawało jej się, że traci sympatię Brytyjczyków, ponieważ wszyscy zwrócili się w kierunku Meghan, która świetnie radziła sobie w nowej roli. 

Prasa szczególnie opisywała konflikt, do którego miało dojść na krótko przed ślubem Meghan i Harry’ego. Kate brała udział w przygotowaniach do uroczystości, doradzała przyszłej księżnej. W wyniku nieprzyjemnej wymiany zdań, Meghan miała doprowadzić ukochaną Willama do płaczu. Księżne pokłóciły się o sukienki druhen, które sypały kwiatki podczas ceremonii.

księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Kate 2019
Fot. Karwai Tang/Getty Images

księżna Meghan, Księżna Kate, 2018
Fot. AP/Associated Press/East News

W rozmowie z Oprah, księżna Sussex podkreśliła, że to nie była prawda. „Było zupełnie odwrotnie. To był ciężki tydzień przed ślubem. Kilka dni przed uroczystością Kate była zdenerwowana. Chodziło o kreacje dla dziewczynek, które miały nieść kwiaty i...To ja wtedy płakałam”, zwierzyła się Meghan. „Po tym Kate przeprosiła i przysłała mi kwiaty. To nie byłoby fair, żebym teraz o tym opowiadała, Kate przeprosiła, a jej wybaczyłam”, mówiła Meghan. Księżna Sussex podkreśla, że media wielokrotnie rozpowszechniały nieprawdziwe informacje na jej temat, ale pałac nie stawał w jej obronie i nie wie, dlaczego.

Księżna Kate była przerażona wywiad Meghan u Oprah Winfrey

Kate ze zdumieniem oglądała wywiad Meghan i Harry’ego. Nie wierzyła, że szwagierka zdecyduje się na taki krok. „Middleton była przerażona, gdy Markle publicznie opowiedziała o ​​doprowadzeniu jej do płaczu. Kate nigdy nie chciała, aby w prasie pojawiły się jakiekolwiek sugestie o konflikcie z Meghan ”, mówiła w rozmowie z OK! Magazine Katie Nicholl, biografka rodziny.

Ekspertka zaznaczyła, że Kate strzeże swojej prywatności i nie dopuszcza do siebie mediów. To, że Meghan zdecydowała się na ujawnieni innej wersji wydarzeń stawia żonę Williama w złym świetle. „Nigdy nie słyszy się o jej kłótniach z kimkolwiek, ponieważ jest bardzo ostrożna w tym, jak traktuje innych. Ta historia jest jej bardzo nie na rękę”, mówiła biografka.

Kate poczuła się upokorzona, ponieważ uważała, że ta tamta sytuacja została między nimi wyjaśniona. Nie rozumie, dlaczego Meghan postanowiła po raz kolejny wrócić do tamtych wydarzeń.

„Meghan i Harry wiedzą, że Middleton nie jest w stanie odpowiedzieć na roszczenie, które nie zostało publicznie zweryfikowane przez nikogo innego. Z tego, co słyszałam, są różne wersje tej historii, nie tylko ta, o której mówiła Meghan”, zaznaczyła Katie Nicholl. 

EN_01366917_2367, księżna Kate, księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. Pool The Times Newspapers Ltd/Associated Press/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…