Meghan Markle
Fot. Meghan Markle
O tym się mówi!

Wielka Brytania. Czy Meghan Markle będzie miała swoją linię kosmetyków?

Jakie kosmetyk znajdą się w linii księżnej Sussex?

Aleksandra Frankowska 13 października 2021 15:27
Meghan Markle
Fot. Meghan Markle

Coraz więcej gwiazd i celebrytów wchodzi na rynek urodowy ze swoją linią kosmetyczną. Zrobiły tak już między innymi Jennifer Lopez, Rihanna czy Jennifer Aniston. Tym razem czas na Meghan Markle! Ostatnie doniesienia zza oceanu nie pozostawiają złudzeń – możliwe, że już niebawem księżna Sussex przedstawi światu swoją linię kosmetyczną. Co znajdzie się w linii beauty sygnowanej nazwiskiem Meghan Markle? Czy żona księcia Harry'ego zainspiruje się swoimi dotychczasowymi ulubionymi kosmetykami?

CZYTAJ TEŻ: Książę Harry i Meghan nie ochrzczą córki w Wielkiej Brytanii?

Meghan Markle - własna linia kosmetyków

Mówi się, że Meghan i Harry bardzo często widywani są podczas spotkań z współzałożycielem firmy marketingowej Guthy-Renker. Co ciekawe, to właśnie ta agencja dba o marketing takich firm jak JLo Beauty czy Cindy Crawford’s Meaningful Beauty. Czyżby spotkania nie były tylko towarzyskie, a właśnie biznesowe? Znając zamiłowanie Meghan do dbania o urodę oraz swoją codzienną pielęgnację, jesteśmy w stanie uwierzyć, że coś jest na rzeczy!

Meghan Markle dba o urodę jak nikt inny

Żona księcia Harrego wyjątkowo dba o swoją urodę. Przed ślubem zatrudniła specjalistę, George’a Nothwooda, który osobiście zaprojektował jej ślubną fryzurę. Sama chętnie opowiada o swojej codziennej pielęgnacyjnej rutynie oraz naturalnych sposobach na urodę, między innymi o domowych maseczkach, które chętnie stosuje.

ZOBACZ TEŻ: Get the Look: jesienna stylizacja księżnej Meghan z Nowego Jorku!

Meghan Markle beauty
Fot. John Lamparski/Getty Images

Meghan i Harry mają dryg do biznesu

Odkąd książę i księżna Sussex opuścili Wielką Brytanię, musieli znaleźć nowe źródła przychodów. Podpisali między innymi umowę z Netflixem, Spotify oraz zaczęli współpracę z wydawnictwem tworząc książki dla dzieci. To tylko niektóre z biznesów, w które zainwestowali. Możemy więc spekulować, że linia kosmetyczna Meghan będzie kolejnym strzałem w dziesiątkę. Zastanawiające jest, czy Meghan pokusi się o serię kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy, ciała, włosów, a może jednak o kolorówkę do makijażu? Mogłaby iść również śladem Gwyneth Paltrow, która tworzy swoje produkty wellness oraz te, która mają poprawić i urozmaicić życie seksualne jej fanek.

Czy Wy też z niecierpliwością czekacie na potwierdzenie informacji o kolekcji kosmetycznej Meghan Markle? Jeśli tak, to co najbardziej chcielibyście w niej znaleźć?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.