fryzura kate
Fot. getty Images
ZE ŚWIATA URODY

Teraz sama możesz zrobić kok w stylu księżnej Kate!

Wystarczy jeden gadżet za kilka złotych!

Aleksandra Charzewska 30 lipca 2018 17:29
fryzura kate
Fot. getty Images

Nie da się ukryć, że księżna Kate jest mistrzynią oficjalnych fryzur, które zawsze odpowiadają królewskiemu protokołowi. Umiejętnie dobiera fryzury nie tylko do okazji, ale także do stroju i do pogody! Jako uzupełnienie swoich stylizacji często wybiera toczki i fascynatory. Przy nakryciach głowy najlepiej prezentują się gładkie, nisko upięte fryzury, które księżna wybiera najczęściej. Do stworzenia gładkiego, eleganckiego koka wystarczy jej jeden gadżet, który kosztuje zaledwie kilka złotych. Przy jego pomocy możesz wykonać fryzurę w stylu Kate sama w domu! 

Jaki jest sekret jej idealnego koka? 

Aby fryzura była stabilna i utrzymała idealną formę Kate używa... siatki! W internecie siatkę fryzjerską w różnych kolorach można kupić już od 5 złotych. Założenie siatki na włosy nie zmienia kształtu fryzury, ale pomaga w utrzymaniu jej formy i przedłużeniu trwałości. 

Przy zakupie siatki najważniejsze jest wybranie odpowiedniego koloru. Złe dobranie odcienia może zrujnować cały efekt! Na włosach księżnej Kate siatka jest praktycznie niewidoczna – taki efekt jest pożądany!  

fryzura Kate
Fot. getty images
fryzura Kate
Fot. getty images

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Nauczyciel, autorytet, mistrz”, mówi o JANUSZU JÓZEFOWICZU NATASZA URBAŃSKA. A które z nich jest… mistrzem w życiu prywatnym? ŚCIBAKÓWNA i ENGLERT, STUHROWIE, CICHOPEK i HAKIEL, OLBRYCHSCY, CHOTECKA i PAZURA – pary z najdłuższym stażem w polskim show-biznesie. PRZEMYSŁAW KOSSAKOWSKI – pan od rysunków, podróżnik, dziennikarz, a może wkrótce... art terapeuta. OTYLIA JĘDRZEJCZAK o tym, czy marzy o sportowej karierze dla dzieci i o partnerskim związku z narzeczonym Pawłem. W cyklu Extra: DORA MAAR, GALA, MARIA BALOWA, JADWIGA VON UNRUNG… – muzy genialnych malarzy.