Kate i William
Fot. Kevork Djansezian/Max Mumby
O tym się mówi!

Wielka Brytania. Księżna Kate i książę William na gali The Earthshot Prize 2021!

Księżna Kate w sukni sprzed 10 lat!

Aleksandra Frankowska 18 października 2021 10:27
Kate i William
Fot. Kevork Djansezian/Max Mumby

Księżna Kate i książę William pojawili się w ten weekend na uroczystej gali Earthshot Prize 2021 w Alexandra Palace. To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego przyznawane są nagrody fundowane przez Royal Foundation dla pięciu laureatów i ich projektów na rzecz ochrony środowiska. Każdy z wyróżnionych otrzymał po milionie funtów. Zielony dywan – jako kolor ekologii – powitał tłumy szanowanych Brytyjczyków, w tym księżną Kate i księcia Williama. Żona przyszłego króla ponownie pokazała, że uwielbia być eko. Jej kreacja to ta, którą widzieliśmy już 10 lat temu!

CZYTAJ TEŻ: Get The Look: księżna Kate w czarno-zielonej stylizacji! Fani podzieleni...

Księżna Kate w sukni sprzed lat

Księżna Kate to od lat niekwestionowana ikona stylu. Podczas gali ponownie pokazała klasę, zakładając suknię projektu Sarah Burton z domu mody Alexandra McQueena. Miała ją na sobie 10 lat temu podczas gali BAFTA w 2011 roku. Tym razem wręczała jedną z nagród.

Liliowa kreacja z delikatnymi plisowaniami okazała się absolutnym hitem podczas gali. Stylizacja dodała Kate dziewczęcego looku, a romantyczna fryzura w stylu Hollywood sprawiła, że wyglądała iście glamour. Etos gali został zachowany, bowiem od jej uczestników oczekiwano, że zaprezentują się w kreacjach noszonych przed laty. O Kate od dawna mówi się „królowa recyklingu”, ponieważ nie boi się nosić po kilka razy tej samej kreacji.

ZOBACZ TEŻ: Wielka Brytania: Księżna Kate w eleganckiej sukience z sieciówki!

Para cudownie prezentowała się razem, choć kontrastowała ze sobą kolorystycznie. William postawił bowiem na czarny golf i aksamitną marynarkę w kolorze butelkowej zieleni. Zgodnie z założeniem wydarzenia, też miał ją już na sobie. Wygląda zatem na to, że Kate i William będą najbardziej ekologiczną parą królewską w historii brytyjskiej monarchii.  

Kate i William
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Księżna Kate
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Księżna Kate
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.