Kate i William
Fot. Kevork Djansezian/Max Mumby
O tym się mówi!

Wielka Brytania. Księżna Kate i książę William na gali The Earthshot Prize 2021!

Księżna Kate w sukni sprzed 10 lat!

Aleksandra Frankowska 18 października 2021 10:27
Kate i William
Fot. Kevork Djansezian/Max Mumby

Księżna Kate i książę William pojawili się w ten weekend na uroczystej gali Earthshot Prize 2021 w Alexandra Palace. To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego przyznawane są nagrody fundowane przez Royal Foundation dla pięciu laureatów i ich projektów na rzecz ochrony środowiska. Każdy z wyróżnionych otrzymał po milionie funtów. Zielony dywan – jako kolor ekologii – powitał tłumy szanowanych Brytyjczyków, w tym księżną Kate i księcia Williama. Żona przyszłego króla ponownie pokazała, że uwielbia być eko. Jej kreacja to ta, którą widzieliśmy już 10 lat temu!

CZYTAJ TEŻ: Get The Look: księżna Kate w czarno-zielonej stylizacji! Fani podzieleni...

Księżna Kate w sukni sprzed lat

Księżna Kate to od lat niekwestionowana ikona stylu. Podczas gali ponownie pokazała klasę, zakładając suknię projektu Sarah Burton z domu mody Alexandra McQueena. Miała ją na sobie 10 lat temu podczas gali BAFTA w 2011 roku. Tym razem wręczała jedną z nagród.

Liliowa kreacja z delikatnymi plisowaniami okazała się absolutnym hitem podczas gali. Stylizacja dodała Kate dziewczęcego looku, a romantyczna fryzura w stylu Hollywood sprawiła, że wyglądała iście glamour. Etos gali został zachowany, bowiem od jej uczestników oczekiwano, że zaprezentują się w kreacjach noszonych przed laty. O Kate od dawna mówi się „królowa recyklingu”, ponieważ nie boi się nosić po kilka razy tej samej kreacji.

ZOBACZ TEŻ: Wielka Brytania: Księżna Kate w eleganckiej sukience z sieciówki!

Para cudownie prezentowała się razem, choć kontrastowała ze sobą kolorystycznie. William postawił bowiem na czarny golf i aksamitną marynarkę w kolorze butelkowej zieleni. Zgodnie z założeniem wydarzenia, też miał ją już na sobie. Wygląda zatem na to, że Kate i William będą najbardziej ekologiczną parą królewską w historii brytyjskiej monarchii.  

Kate i William
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Księżna Kate
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Księżna Kate
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.