Alizee James Middleton
Fot. Pool/Max Mumby/Getty Images
O tym się mówi!

Bratowa księżnej Kate wybrała niezwykłą suknię ślubną! Co na to Kate?

W pewien sposób księżna mogła jej zazdrościć...

Aleksandra Frankowska 22 września 2021 11:27
Alizee James Middleton
Fot. Pool/Max Mumby/Getty Images

Jednym z głośniejszych wydarzeń ostatnich dni był ślub brata księżnej Kate, Jamesa Middletona. Jego wybranką została Alizée Thevenet, która jako suknię ślubną wybrała niespotykaną kreację. Wszyscy zastanawiali się, czy księżna Kate nie pozazdrościła jej wyboru… miał on powiem wiele wspólnego z jedną z najważniejszych osób z rodziny, do której dopiero co dołączyła kobieta. Sama księżna Kate nie zaznała takiego zaszczytu.

Czytaj też: Wielka Brytania. Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Królewski ekspert wyjawił sensacyjne wieści

Niezwykła suknia ślubna bratowej księżnej Kate

Tydzień temu brat księżnej Kate poślubił swoją ukochaną. Para z uwagi na pandemię koronawirusa musiała raz przełożyć swoją ceremonię. W tym roku jednak udało im się powiedzieć sobie TAK, a wszystko miało miejsce w uroczej wiosce w Prowansji. Na ślubie zjawiła się oczywiście księżna Kate wraz z mężem i dziećmi. Największą uwagę skupiła na sobie oczywiście suknia panny młodej, która wiąże się z niezwykłą historią!

Księżna Kate zazdrosna o suknię Alizee?

Okazuje się, że suknia, w której bratowa księżnej Kate stanęła przed ołtarzem jest z drugiej ręki. Wcześniej należała ona do Carol Middleton, matki Kate i Jamesa. Brała w niej ślub 41 lat temu. Nawet Kate nie otrzymała takiego podarunku do swojej mamy… czy miała powody, aby być zazdrosną?

Czymś pożyczonym była w rzeczywistości sukienka od mojej teściowej Carole, która założyła ją na swój ślub w czerwcu 1980 roku - powiedziała Alizée w rozmowie z magazynem "Hello".

Suknia w stylu boho z odkrytymi ramionami cudownie wpasowała się w klimat bardzo sielskiego wesela Middletonów.

Zobacz też: Księżna Kate źle potraktowała królową Letizię? O tym nagraniu sprzed lat mówią wszyscy!

Pasowała do mnie idealnie i była dokładnie tym, czego chciałam. Zawsze martwiło mnie to, że suknie ślubne nosi się tylko raz, więc to niesamowite dać tak pięknej sukience drugie życie - dodała Thevenet.

Carol nie zdecydowała się na taki gest ani w kierunku Kate ani Pipy. Z pewnością jednak obie siostry doceniły gest matki. Same na swoich ślubach miały w końcu suknie marzeń!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.