Książę William niepokoi się o zdrowie księżnej Kate. Słusznie?
Fot. Chris Jackson - WPA Pool/Getty Images
królewskie życie

Wielka Brytania. Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Królewski ekspert wyjawił sensacyjne wieści

Wyszły na jaw bardzo ważne informacje o rodzinie Kate i Williama

Dorota Falkowska 22 września 2021 07:53
Książę William niepokoi się o zdrowie księżnej Kate. Słusznie?
Fot. Chris Jackson - WPA Pool/Getty Images

Księżna Kate i książę William są szczęśliwymi rodzicami trójki maluchów. W mediach od pewnego czasu spekuluje się na temat czwartej ciąży księżnej. Niewątpliwie każde oczekiwanie na nowego potomka rodziny królewskiej wywoływała w mediach ogromne poruszenie, które przekładało się na jeszcze większą popularność księżnej i księcia Cambridge.

Tabloidy nie przestają szukać dowodów na to, że żona Williama spodziewa się czwartego potomka. Ostatnie zdjęcia ukazujące nieco bardziej wypukły brzuch księżnej miały być jednym z nich. 

Czytaj także: Księżna Kate pokazała się publicznie po dłuższej przerwie. Media spekulowały o czwartej ciąży

Księżna Kate jest w czwartej ciąży? 

Brytyjski portal Express opublikował rozmowę z królewskim ekspertem, który utrzymuje bliskie relacje z brytyjskim dworem. Wypowiedź Nicka Bullena rozwiewa wszelkie wątpliwości. Oznajmił on bowiem, że William i Kate nie będą starać się o kolejne potomstwo.

"Kate i książę William czują, że mają całkiem idealną rodzinę. Kate zawsze bardzo chciała podążać za swoimi rodzicami i mieć pięcioosobową rodzinę. Osiągnęła ten cel i moim zdaniem zatrzymają się na tym etapie" - zapewnił ekspert.

Zobacz też: Oświadczenia, zdjęcia... Tak członkinie rodziny Windsorów ogłaszały swój błogosławiony stan

Dodał również, że decyzja jest ściśle powiązana ze stanem zdrowia księżnej, dla której każda ciąża była wymagająca i obciążająca dla organizmu. 

"Kate miała ogromne problemy zdrowotne w czasie wszystkich ciąż, boi się przechodzić kolejny raz przez to samo" - podsumował. 

Kate, William, Charlotte, George, Louis
Fot. Comic Relief/BBC Children in Need/Comic Relief via Getty Images

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.