Torebki Demellier
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Wielka Brytania: Członkinie rodziny królewskiej uwielbiają tę markę torebek

Noszą je księżna Kate, Meghan i Camilla!

Aleksandra Frankowska 20 stycznia 2022 15:27
Torebki Demellier
Fot. Getty Images

Członkinie brytyjskiej rodziny królewskiej znane są z przepięknych stylizacji. Każda z nich ma również swoje ulubione marki, które noszą od lat. Wydawałoby się, że gusta mają różne, jednak zarówno Kate, Meghan, jak i Camillę połączyło zamiłowanie do jednej marki torebek.

ZOBACZ TEŻ: Księżna Kate cała w czerwieni! Dlaczego tak często wybiera ten kolor?

Księżna Kate, Meghan i Camilla noszą torebki Demellier

U każdej z członkiń rodziny królewskiej niemal za każdym razem można dostrzec torebkę, którą dobierają do swoich stylizacji. Okazuje się, że jedna marka szczególnie przypadła im wszystkim do gustu, a mianowicie torebki od Demellier. Księżna Kate postawiła na Nano Montreal Bag w kolorze deep toffee, idealną do noszenia w dłoni. Przepięknie zestawiła ją ze stylizacją w wersji all red oraz szpilkami w odcieniu torebki. Z kolei Meghan jak i Camilla wybrały ten sam model w kształcie muszli, w kolorze butelkowej zieleni. Torebka jest bardzo pojemna, a jednocześnie elegancka. Świetnie wygląda do długich i ciepłych płaszczy!

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Wielka Brytania: Księżna Kate ma swój swój sposób na wysokie szpilki!

Marka torebek Demellier

DeMellier to modowa marka z Wielkiej Brytanii projektująca torebki w wersji premium. Najczęściej wykonane są one z najwyższej jakości skóry, ale również z innych materiałów, również ekologicznych. Markę tę uwielbiają zarówno członkinie rodziny królewskiej, jak i gwiazdy oraz celebrytki. Nic dziwnego, projekty są bardzo różnorodne – od maleńkich w stylu księżnej Kate, po typowe shopperki, które świetnie nadają się dla prawdziwej businesswoman. 

Księżna Kate
Fot. Samir Hussein/WireImage

Księżna Meghan
Fot. Karwai Tang/WireImage

Księżna Meghan
Fot. Karwai Tang/WireImage

Księżna Camilla
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?