księżna Kate, Pipa Middleton
Fot. Max Mumby/Indigo//Getty Images
O tym się mówi!

Wielka Brytania. Księżna Kate i Pippa Middleton w niemal bliźniaczych płaszczach podczas wieczoru kolęd

Panie postawiły na odcień zbliżony do Viva Magenta, czyli koloru roku 2023

Aleksandra Frankowska 16 grudnia 2022 13:27
księżna Kate, Pipa Middleton
Fot. Max Mumby/Indigo//Getty Images

Wczorajszy dzień był dla brytyjskiej rodziny królewskiej wyjątkowy. Ukazanie się kolejnej serii dokumentu Harrego i Meghan nie zepsuło wieczoru kolęd, które tradycyjnie odbyło się w Opactwie Westministerskim. Tego wieczoru wszystkie oczy ponownie były skierowane na księżną Kate, która była gospodarzem wydarzenia. Z tej okazji księżna Walii wybrała płaszcz w najmodniejszym kolorze roku 2023, Viva Magenta, a jej siostra Pippa Middleton, zdecydowała się na ten sam odcień! Jak wyglądały w niemal bliźniaczych stylizacjach?

ZOBACZ TEŻ: Wielka Brytania. Ulubione bluzy z nadrukiem księżnej Diany

Kate i Pippa w płaszczach w odcieniu Viva Magenta

Rzadko możemy zobaczyć Kate i Pippę razem, a już szczególnie w podobnych stylizacjach. Podczas wieczoru kolęd pojawiła się jednak cała rodzina Middleton, nie tylko Pippa z mężem, ale również rodzice księżnej Kate. Siostry zaprezentowały się w bliźniaczych płaszczach, udowadniając, że kolor Viva Magenta rzeczywiście będzie kolorem roku 2023.

Fioletowo-bordowe płaszcze w rodzinie królewskiej

Najmodniejszy odcień roku 2023, Viva Magenta to uosobienie siły, klasy, spokoju i nadziei na nowy czas. Zarówno księżna Kate, jak i Pippa Middleton wybrały go, jako główny element swoich stylizacji podczas wieczoru kolęd.

Płaszcz Kate wyglądał niczym długa suknia z dwiema złotymi klamrami zapinanymi w okolicy talii. Podkreślał je smukłą sylwetkę i dodawał prawdziwego wdzięku. Całość księżna uzupełniła szpilkami i torebką w tym samym odcieniu udowadniając, że stylizacja monochromatyczne, które tak lubiła królowa Elżbieta II, wciąż są w modzie.

księżna Kate
Fot. Max Mumby/Indigo//Getty Images

CZYTAJ TEŻ: Czerwone sukienki w stylu księżnej Kate będą idealne na Wigilię

Pippa przełamała odcień fioletowo-bordowy czarnym dodatkiem w postaci grubego paska w talii. Wybrała również czekoladowe kozaki, które świetnie współgrały z całą stylizacją.

księżna Kate, Pipa Middleton
Fot. Max Mumby/Indigo//Getty Images

Obie siostry wyglądały zjawiskowo i nic nie wskazywało na to, że dokument Harrego i Meghan mógł zepsuć nastrój którejś z nich. 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.